Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Mam konto zarejestrowane w USA i mieszkam w Polsce, przez co system nie może przyjąć moich danych.

Mam konto zarejestrowane w USA i mieszkam w Polsce, przez co system nie może przyjąć prawidłowych moich danych dotyczących adresu i numeru konta bankowego.Mam zablokowane wypłaty z konta Ebay.Nie wiem jak wprowadzić prawidłowe dane i odblokować wypła...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 20 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność SEPA

Witam Jak jest dokładnie z Płatnością SEPA? Dodałem swoje niemieckie konto jako Płatność SEPA, gdy chcę kupić przedmiot i wybieram metodę płatności to nie ma przelew SEPA a przy dodawaniu zaznaczyłem żeby pytało czy chcę tym SEPA zapłacić.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 17 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dane konta bankowe gdzie wpisać ??

Witam jestem zarejestrowany na ebay.pl już kilka lat ale dopiero teraz chcę rozpocząć sprzedaż.. Chciałbym podpiąć swoje konto bankowe ale nie mogę nigdzie znaleźć takiej opcji. W ustawieniach konta jest tylko opcja płatności gdzie mogą podpiąć swoją...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 31 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Revolut

Witam czy mogę powiązać konto  Revolut w ebay 

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1306 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wyplata ze sprzedaży na revolut, ale IBAN zaczyna sie na LT

witamjestem tu nowy, chce dokonać swojej pierwszej sprzedaży.przykładowo jak sprzedam coś za 100zl i dokonam wypłaty na konto revolut to ile zostanie potrącone prowizji?problem w tym ze IBAN mam zaczynający sie na LT czyli litewskidzieki i pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 106 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana nr konta

Probowalem zmienic nr konta do wyplat. Po wyslaniu wszystkich dokumentow i potwierdzenia numeru konta dostaje info ze wszystko jest ok. Po 10 godzinach przychodzi mail ze nie moga zweryfikowac moich danych i mam sprobowac ponownie. I tak w kolko. Pro...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 672 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak wypłacić pieniądze z konta ebay?

Proszę o pomoc. Sprzedaję na ebay bardzo okazjonalnie, dotąd wpłaty wpływały bezpośrednio na mój paypal, ale z powodu zmian musiałam podać swoje konto i teraz wpłata nie dotarła na paypal tylko na konto ebay. I jak to teraz wypłacić? Przesyłkę wysyła...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1941 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! PROBLEM Z PLATNOSCIA KARTAMI Z ALIOR.

Siema, ma ktos podobny problem, baba z infolinii banku nawinela, ze to ze wzgledu na dyrektywe PSD2, tyle, ze ta dyrektywa jest od 1.01.2021, a problem wystapil dwa dni temu i ni cholery zaplacic sie za dwie transakcje nie da.

Jakie konto podać do płatności - złotówkowe czy euro?

Dzień dobry!Chciałbym wystawić po raz pierwszy przedmiot na eBay.Rozumiem, że skoro mam konto założone na eBay.pl, to cenę w ogłoszeniu mogę podać tylko w złotówkach.W jaki sposób będą jednak transferowane środki po sprzedaży, tj:- czy mogę po prostu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 289 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie moge wypłacić środków za sprzedaż.

Witam, Nie moge wypłacić środków juz jakis czas za sprzedaż. Otrzymuje takie info : "Wypłaty są wstrzymane do czasu, aż ukończymy okresową ocenę wyników. Wypłacimy środki, gdy ocena dobiegnie końca. W tym czasie możesz nadal prowadzić sprzedaż." Ile ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 197 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nie moge dokonac płatności za przedmiot

Chce zapłacić za przedmiot kartą wielowalutową (już wcześniej nią płaciłam na ebay i nie było problemu), ale obecnie za każdym razem wyskakuje komunikat wybierz inną formę płatności.Oczywiście pieniądze na karcie są.Próbowałam z różnych przeglądarek,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 284 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nie moge dokonac platnosci za sprzedane platnosci

Witam .Mam płatnosc (prowizja od sprzedazy) w Euro.Powiazałem karte debetową Visa z kontem. Na koncie mam środki w złotowkach.Nie mogę dokonac płatnosci . Wyskakuje komunikat spróbuj ponownie .Jak ma dononac płatnosci za prowizje od sprzedeazy w inny...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 46 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal - wstrzymana płatność

Witam, ktoś kupił odemnie portret graficzny z ogłoszenia.Uzgodniłam z tą osobą że wyślę mu to na maila po otrzymaniu płatności na PayPal.Płacąc wybrał opcje "płatność za usługi". Płatność jest w tej chwili wstrzymana na 21 dni.Mam zamiar wysłać teraz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 110 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zwrot opłaty za promocję przedmiotu

Czy ebay zwraca dodatkowe opłaty za promocję przedmiotu w przypadku gdy on się nie sprzeda? Bo to wynika z tego zestawienia. Nie jestem pewien czy dobrze go rozumiemDzięki

coin_harvest_0-1669307730509.png
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 224 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z płatnoscią za produkt.

Witajcie. Od kilku dni walczę z zapłaceniem za produkt na eBay. Próbowałem kartą i Google Pay i bezskutecznie. Wyskakuje komunikat "Sprawdź szczegóły płatności lub wybierz inną metodę płatności". Środki pobierane są z konta po czym po chwili na nie w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 783 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania