Zostalem oszukany przez paypal !

tomaszk83
Użytkownik
Witam jakies 3-4 tygodnie temu zaplacilem za uslugi do pewnej firmy do anglii karta kredtyowa zaplacilem jako gosc nie logujac sie do systemu paypal. Wplata zostala zamrozozna z nieznaych mi pryczyn jest to 260 funtow jakies 1300zl , musialem te kwote wyslac jeszcze raz od kogos innego ... Dzwonilem do paypal i obiecano mi kontakt w ciagu 48h mija 4 tydzien , zero kontaktu , a jak dzwopnie na infolinie kaza mi czekac kolejen 48h, kontaktowalem sie z 3 niezaleznymi adwoakatami poniewaz posiadam wielka firme i paru radcow jest mi potzebnych , kazdy z nich przyznal mi ze zostalem oszukany a moje pieniadze zostaly rozporzadzaone nie zgodnie z moim zamierzeniem czyli zwykle oszustwo na terenie RP , dodatkowo adwokat powiedzial mi ze to jest taka polityka tej firmy , na dniach robie doniesienie do prokuratury, wysylam pismo do ministra i prezydenta,email do polsatu i tvn zostal wyslany mam tam tez bardzo dobrych znajomych a problem pp i oszustw jakie ta firma dokonuje w polsce jest nagminny,Pani Emilio moze Pani mi pomoze i odratuje sytuacje i reputacje tej zlodziejskiej firmy w polsce....
Wiadomość 1 z 22
ostatnia odpowiedź
21 ODPOW. 21

Zostalem oszukany przez paypal !

Sposob na Paypalaa niecne kombinacje:


 


plac przez Paypal karta (zawsze) i wybierz karte ktora broni klienta.


 


Po nieudanej transakcji anuluj ja u karty - efekt murowany.

**************************************
Wiadomość 11 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

Gdy mialem 1 , 2 wpaty dziennie wszystko bylo ok. Gdy pojawilo sie wiecej wplat od razu zablokowali mi konto , przeciez sprzedaje na ebaj wiec wszystko jest legalne., inaczej ebaj by mi zablokowal konto.Wyslalem wszystko co chcieli ksero dowodu, paszportu , karte kredytowa, a im malo i malo , domagaja sie dokumentow gdzie kupuje towar po ile , po ile sprzedaje , skad go mam, niedlugo bede pewnie pytac o preferencje seksualne i o to czy jestem wierzacy. Kontaktu z nimi nie ma w Polsce , tylko w Irlandi i Luxemburgu. Osoby ktore odbieraja telefon pomagaja tylko w drobnych sprawach. Odblokowaniu konta nie ma mowy ,moze po kilku miesiacach oddadza , a moze nie. ZAstanawiam sie czy paypal nie ukradl mi pieniedzy i czy nie zglosic tego na policje, w najlepszym razie beda obracac moimi pieniedzmi i nie wiado mo kiedy oddadza.


Firma paypal jest oszukancza uwazajcie na nia.



Wiadomość 12 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

Ja mam lepszą sytuację. Płatności dokonałem w sobotę tj. 11.08 na kwotę 112.50 EUR, co spowodowało natychmiastową blokadę środków na 477,98 PLN. Wczoraj otrzymałem wieczorem pytanie od sprzedającego kiedy wpłacę pieniądze... Zaskoczony totalnie sprawdzam maile, brak maila z paypal o wpłacie. Sprawdzam historię paypal, nie ma nigdzie żadnej wpłaty. Dzisiaj dzwoniąc do Paypal dowiedziałem się, że wszystko jest tak jak należy, środki zostały zablokowane dla mojego bezpieczeństwa, zostaną kiedyś tam zwrócone i mam jak najszybciej wpłacić jeszcze raz bo sprzedawca jest zniecierpliwiony... Ręce opadają...

Wiadomość 13 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

chuky_monry
Użytkownik

 jestem uzytkownikiem konta Paypal od dluzszego czasu, we wrzesniu tego roku
zostaly otworzone sprawy ze strony kupujacego ze Stanow Zjednoczonych, iz paczka
jak I towary w niej zawarte zostaly uszkodzone podczas transportu, w czasie
kiedy uzytkownik jak I Paypal probowal sie ze mna kontaktowac nie mialem
mozliwosci dostepu do internetu, jak sie okazalo Po dwoch tygodniach sprawy
zostaly zamkniete na korzysc kupujacego, gdzie towar powinien zostac do mnie
zwrocony I TU sie zaczely robic schody. Towar do mnie do dzis pory nie dotarl,
nie mam kontaktu z kupujacym a i Paypal bez przerwy wysyla maile I prosby
odnosnie uregulowania salda ujemnego, gdyz Paypal pokryl wszystkie koszta
kupujacego, kiedy wyslalem zapytanie do Paypal dlaczego towar nie zostal do mnie
zwrocony odpisali, iz towar byl niezgodny z opisem i zostaje u kupujacego,
ostatnio dostalem maila z Paypal, ze zostana otwarte sprawy windykacyjne, w
takim wypadku stracilem towar a na dodatek mam zaplacic za calosc, w sumie
750eur... Co mozna zrobic w tej sprawie, z gory dziekuje za odpowiedz

Wiadomość 14 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

tomcio_roma
Użytkownik

Po dodaniu środków do mojego konta pay pal, nagle się okazało, że już nie mam dostępu do konta i moich środków. Przelew z 18 sierpnia 2012 i do dzisiaj Pay Pal milczy. Tomasz Jóźwiak

Wiadomość 15 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

Witam 

Zaczalem sprzedawac na ebay i oczywiscie mialem Paypal w ciagu 2 dni sprzedalem na kwote 2tysgbp i zablokowali mi konto i wymagali dokumentow, oczywiscie dostarczylem i odblokowali. Po 8 dniach juz mialem na ko0ncie 5,5tys Funtow i nagle blokada konta ebay oraz paypal dzwonie do ebay i mowia ze to paypal zablokowal wiec dlugo nie myslac dzwonie do paypal, i tu problemy bo oni musza sprawdzidz czy nie jestem oszustem dlatego zablokowali mi konto wymagajac potwierdzen dostawy i im tlumacze ze w ebay mam napisane ze dostarczenie 14-21dni poniewaz sa to meble ktore sam robie i nawet jak zrobie to nie bede mial tracking number bo dostarczam wlasnym busem. Po rozmowie patrze na pay pal a tam wszystkie platnosci z miesiaca ktore robillem placac klienta za towar na ebay wracaja na konto niby fajnie tylko ze na tym koncie sa pieniadze ktorych nie moge wyplacic. Dzwonie do paypal kolejny raz i oni mi mowia ze zawieszaja moje konto poniewaz jestem klientem ryzykownym dla nich. czyli pieniadze zamrozone ludzie ktorym zaplacilem strasza policja klienci dzwonia. prosze o pomoc albo jestem zainteresowany zbiorowym pozwem bo sam nie dam rady. 

Wiadomość 16 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

Witam

No widze ze kazdemu sie moze zdarzyc... Ja znajduje sie w podobnej sytuacjii....  trzy tyg temu "ciapaty angol" kupil moj przedmiot akurat byla to czesc samochodowa-drzwii za £200. w sumie to gosc ciagle umawial sie na odbior ale tak mu zeszlo kilka dnii... Wogole to nalezal do tych co sie targuja i juz miesiac wczesniej(zanim wcisnal kup teraz) wydzwanial z zapytaniami za ile mu te drzwii odsprzedam i ze bardzo ich potrzebuje blaa blaa i kilka razy juz sie umawial na ich odbior.... Ale ze kiedys mu powiedzialam ze mam kupca--- ciapaty wcisnal "kup teraz" zeby sobie takjakby zarezerwowac ten przedmiot... blehh 

zadzwonil dwa dni pozniej ze przyjedzie ale oczywiscie nie przyjechal i tak pojawil sie po 6sciu dniach... wogole to w tym dniu padla mi bateria w kom i nie mogl sie do mnie dodzwonic, wiec wysylal mi wiadomosc na email- "ze chce moj adres-bo dzis odbiera drzwi"---mial gosc tupet bo te wiadomosci wysylal spod mojego domu!!!!!

Ale odczytalam wiadomosc i szybko oddzwonilam do niego ze jestem w domu--- nie uplynelo piec minut juz zapukal.... moj maz zaprowadzil go do ogrodu zeby ten sobie ogladnal te drzwii czy mu pasuja itd..... wszystko bylo OK i zaczal je zabierac kiedy ja sobie przypomnial ze nie bylo zaplaty!!! kazalismy mu poczekac-- i szybko zalogowalam sie na paypal'u by sprawdzic konto- przelewu nie bylo-- a ciapaty mowil ze przelal!!-- sprawdzilam ra z drugi i znowu to samo!!!!! mowimy ze nie wezmie drzwi dopoki nie zaplaci!! a on wyskoczyl z tekstem "ahh ze zapomnial i teraz juz robi przelew"--Zrobil go dopiero przy nas w dniu odbioru!!!!!! sprawdzilam to i nagle pieniazki sie pojawily.... wzial towar nawet ze swoim kolega smiesznie sie gimnastykowali zeby drzwii wpakowac do bagaznika 3 drzwiowej audi a3... ubaw po pasy!!!

Nawet sie nie spodziewalam takiego obrotu sprawy!!!!!!!

Ten oszust po 11-tu dniach zglosil do PAYPAL- ze nadal nie otrzymal przedmiotu a zaplacil!!!! NOrmalnie dostalam takiego nerwa!!!!

W sumie to kontaktowalam sie z PAYPAL dostalam email ze mam do 10ciu dni sie odezwac bo jak nie to rozstrzygna zwrot na kozysc kupujacego!!!!!!!!!

Otworzylam caly ten spor i dodalam az 3 notatki na temat tej transakcjii!!!!bylo to dwa dni po otwarciu tego sporu......

strescilam cala sytuacje 

a po pieciu godzinach w tym samym dniu dostalam odpowiedz ze ZE WZGLEDU NA BRAK KONTAKTU Z MOJEJ STRONY( a sie odzywalam)SPOR ZOSTAJE ROZSTRZYGNIETY NA KOZYSC KUPUJACEGO!!!!!!!!!! NO PARODIA 

NAPISALAM DO NICH PONOWNIE BO COS TU JEST NIE TAK

DZIS KOLEGA MA MI POMOC OD STRONY PRAWNEJ BO CHYBA TU JAKIES ZNAJOMOSCI SA CZY COS!!!!!!!!!!!!!!!!!

JAK NARAZIE TO BEDE ZALARWIAC WYCIAGI Z MOJEJ KOM> STRACE £10..... ALE MOZE COS TO DA

TERAZ MUSZE CZEKACC CO DALEJJ

 

Wiadomość 17 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

Coś z mojego ogródka chociaż bardziej ebay niż paypal, Klient otwiera spór że kurtka którą kupił jest brudna, podobno w wyniku uszkodzenia przesyłki, wybiera opcję zwrotu, zgadzam się, ebay ustanawia status spór rozwiązany strony się porozumiały, po kilku dniach magik pisze że kurtki jednak nie odeśle ale chce nadal zwrot, ebay "to też dobrze "  w tym samym dniu bez mojej reakcji zwraca pieniądze zwalnia kupującego z zwrotu i zamyka ostatecznie sprawę, piszę do mnie że załawili i z dzięki nim sprawa nie będzie odnotowana na moim koncie. Dziekuję bardzo, jak na mój gust to jest sprawstwo pomocnicze.    

Wiadomość 18 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

Też jestem w podobnej sytuacji i składam doniesienie do prokuratury na Ebay

BMvip
Wiadomość 19 z 22
ostatnia odpowiedź

Zostalem oszukany przez paypal !

Nie ma się co łudzić. Jak zagraniczniak poda cokolwiek w sporze, to zawsze oddadzą mu kasę. Działa jak automat. Jest zgłoszenie i algorytm pod danym buttonem ma “zabrać Polakowi kasę”. Żadne dokumenty nie są badane, bo kompy nie mają rąk, a jak myślicie, że są tam admini to owszem, ale nie do pomocy, tylko bronienia decyzji komputera.
Dziwne tylko, że jak nam cos przyślą złego to też zawsze przegrywamy.

Wiadomość 20 z 22
ostatnia odpowiedź