anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Siedziba paypal w Polsce? Czeski Paypal? oszustwo jak zarobic

shakiragsm
Użytkownik

Paypal w Polsce to kolebka niewykwalifikowanej kadry,.


moze nawet jakis nastolatkow nieumiejacych czytac,


pierwsze pytanie czy jest siedziba Paypal w Polsce?


Czy weryfikacja czeskiego paypala jest taka sama ?


Bo jak widac pomimo weryfikacji konta zostało ono zablokowane no i kase wzieli sobie do obrotu,


Mieszkam niedaleko granicy Czeskiej , i moze tam bym sobie mogla otworzyc paypala ibiebedzie takich jaj jak z Polskim paypalem gdzie nikt nieudziela informacji nikt niewytlumaczy,


tylko jedno i to samo niemozermy pani pomoc , niemozemy pani podac przyczyny.


to jak ma sie .... odpowiednio zweryfikowac konto skoro tego niepodaja,


Albo pisza ze wszusytkie dane sa zweryfikowane a po miesiacu pisza ze zamkneli z przyczyn bezpiueczenstwa.


Niechce publicznie opisywac moich mysli ale skoro paypal jest nieuczciwy wobec nas my powinnisbyc nieuczciwy wobec niego!!!



Monopolistyczne działania paypala sa niezgodne z prawem EU USa itp ..


no ale widocznie jakis polityczek czerpie jakas kaske z tego ,


niemowiac o ebayu ktorys tworzyl swoj wlasny bank,.


i tym samym robi sobie problemy, bo sprzedajcyt wola unikac ebaya by nietracic pieniedzy przez flaszywe spory., lubc zekac pare tygodni az pieniadze znajda sie na koncie ,.



Wiadomość 1 z 10
ostatnia odpowiedź
9 ODPOW. 9

Siedziba paypal w Polsce? Czeski Paypal? oszustwo jak zarobic

Tak zgadza sie, paypal b. czesto blokuje konta mimo dostarczenia wszystkich dokumentow, obracaja potem pieniedzmi i nie ma gdzie zglosic zazalenia na nich.\


Wlasciwie chronia tylko kupujacych, wiele razy kupujacy otrzymuje przedmiot , mimo to wystepuje z roszczeniem i oni przyznaja mu zwrot .

Wiadomość 2 z 10
ostatnia odpowiedź

Siedziba paypal w Polsce? Czeski Paypal? oszustwo jak zarobic

tomcio_roma
Użytkownik

Po dodaniu środków do mojego konta pay pal, nagle się okazało, że już nie mam dostępu do konta i moich środków. Przelew z 18 sierpnia 2012 i do dzisiaj Pay Pal milczy. Tomasz Jóźwiak

Wiadomość 3 z 10
ostatnia odpowiedź

Siedziba paypal w Polsce? Czeski Paypal? oszustwo jak zarobic

owb12
Użytkownik

Witam


Można wysłać zawiadomienie listownie, w tedy otrzymasz cały przebieg sprawy!


 


http://uokik.gov.pl/


Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
plac Powstańców Warszawy 1
00-950 Warszawa
tel. 22 55 60 800
e-mail uokik@uokik.gov.pl


Trzeba zrobić raz na zawsze z tym porządek!!

Wiadomość 4 z 10
ostatnia odpowiedź

Siedziba paypal w Polsce? Czeski Paypal? oszustwo jak zarobic

ja tez miałem kilka przypadków sporów z kupujacymi i ani jednego nie wygrałem  wystarczy ze kupujacy poda magiczna formółke " przedmiot niezgodny z opisem" i zostaje bez kasy i towaru.

Dlatrgo teraz u siebie w sklepie przy opcji płatnosci pey pal cena jest o 10% wyzsza niz przy przelewie. kazdemu proponuje takie rozwiazanie. zaoszczedzacie kase i nerwy. od czasu zastosowania tej metody tylko nieliczne płatnosci przechodza przez pey pal

Wiadomość 5 z 10
ostatnia odpowiedź

Siedziba paypal w Polsce? Czeski Paypal? oszustwo jak zarobic

Dokładnie. PayPal w Polsce to jedna wielka banda, która działa BEZPRAWNIE. Otwieram im sprawę. Czy ktoś wie czy jest siedziba w Polsce?

Wiadomość 6 z 10
ostatnia odpowiedź

Siedziba paypal w Polsce? Czeski Paypal? oszustwo jak zarobic

Może pomoże przepis z którego wynika, że Pay Pal łamie polskie prawo:

 

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

Ja zastanawiam się, czy oddać sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta, czy do Rzecznika Finansowego, o którym osttanio tak często mówi nowy rząd w stosunku do banów, ale czy Pay Pal to nie bank (no może parabank).

Wiadomość 7 z 10
ostatnia odpowiedź

Siedziba paypal w Polsce? Czeski Paypal? oszustwo jak zarobic

 

Paypal to zlodzieje i przestepcy. Zamiast dac upomnienie pierwszy raz blokuja konto od razu na 6 miesiecy i pzywlaszczja pieniadze.

Odwolania czy reklamacji nie ma gdzie pisac , bo ta sama osoba co zablokowala konto rozpatruje reklamacje.

Lamia masowo Polskie prawo , poniewaz kradna czy przywlaszczaja pieniadze na 6 miesecy z malego powodu. 

Firma ma charakter przestepczy NA CZY SPORO ZARABIA

Wiadomość 8 z 10
ostatnia odpowiedź

Siedziba paypal w Polsce? Czeski Paypal? oszustwo jak zarobic

Wystawilem wedlug nich niewlasciwy przedmiot zamiast dac mi upomnienie jak robi to ebay od razu blokada na 6 miesiecy.

W reklamacji pisze mogl pan dac mi upomnienie , a nie zablokowac konto od razu na 6 miesiecy.

To tak jakbys spoznil sie do pracy 10 minut, a kierownik mowi jestes zwolniony dyscyplinarnie , no chyba ostra przesada.

Zwykli pracownicy paypala sa ok , ale ci w dziale gdzie zajmuja sie blokada kont to szmaciarze , co bys im nie napisal to oni i tak pisza nie mozemy odblokowac konta.

Zycze tym szmaciarzom, zeby ktos ich za mala blachostke ostro ukaral, bo to sa szmaty nie ludzie.

Wiadomość 9 z 10
ostatnia odpowiedź

Siedziba paypal w Polsce? Czeski Paypal? oszustwo jak zarobic

Dopóki nie będzie innej alternatywy, to niestety bedą nas okradać...

Wiadomość 10 z 10
ostatnia odpowiedź