anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pominięcie PayPal na ebay.com - jak ?

witam,

 

ostatnio moje 2 konta paypal zostaly na stale ograniczone ze względu na sprzedawany towar niezgodny z umową paypal. Dodam, ze sa inni sprzedawcy majacy ponad 1000 komentarzy sprzedajacy ten sam towar, zupelnie niesprawdiedliwe.

 

Zeby wystawiac aukcje na ebay.com musze miec obligatoryjnie paypala lub merchanta kart kredytowych >> authorize.net ale oni tylko obsluguja klientow z usa i kanady. Czy jest jakis sposob na to zeby wystawiac na ebay.com z pomienieciem paypala?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Pominięcie PayPal na ebay.com - jak ?

kliknij na link w metodach zpalaty aby wyswietlic

"Additional checkout instructions (shows in your listing)"

 

Wprowadz konto bankowe czy www.skrill.com czy inny serwis do przyjmowania wplat

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Pominięcie PayPal na ebay.com - jak ?

Witam,

 

sprawa jest bardziej skomplikowana. Należy wykupić 2 usługi: 

 

1. Internet merchant account 

2. payment gateway provider (Payflow, Authorize.Net, CyberSource)

 

authorize.net dostarcza na pewno usługi nr 2. Jesteś pewny, że jednocześnie jest merchantem kart kredytowych?

CyberSource jest dostępne dla użytkowników EU, ale nie wiem czy jest jednocześnie merchantem kart kredytowych, bo odpuściłem sprawę (aby wykupić usługę, należy mieć min. 2,5k transakcji miesięcznie)

 

Ktoś ma może listę aktualnie akceptownaych przez ebay merchantów? Ja dotarłem do takiej listy:

Allpay.net, CertaPay, hyperwallet.com, Fiserv, Nochex.com, XOOM

Przy czym jest ona określana jako "Online payment services". Czy to jest to samo "internet merchant"? nie wiem.......

 

Kolejną sprawą są wspomniane transfery gotówki bez użycia kart, np Skrill (tak przy okazji Skrill jeszcze w zeszłym roku mógł obsługiwać płatności kartami na ebay). Czy ktoś podzieli się wiedzą i wymieni te bardziej popularne metody transferu? Jakie alternatywy do Skrill?

 

 

 

 

 

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Pominięcie PayPal na ebay.com - jak ?

Mały update. Authorize.net obsługuje klientów z EU (oczywiście w tym PL). Ponadto do tego dodają za free "internet merchant account". Przy tzw. "high risk business" konto IMA należy założyć na własną rękę w jednej z  tych firm:

 

·    WorldPay (Streamline)

·    Barclaycard

·    Lloyds Cardnet

·    FirstData Merchant Services

 

Czy ktoś może zkładał konto IMA w którejkolwiek ze wspomnianych firm?

 

pozdrawiam

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź