Kilka przedmiotów - 1 wysyłka

Witam. Chcę kupić za granicą kilka kartridży do starej konsoli. Sprzedawca wystawia niestety po jednym przedmiocie. Na stronie ma napisane, że jest możliwość łączenia wysyłki. Chcę więc kupić kilkanaście różnych kartridży i raz zapłacić za wysyłkę. Proszę o wytłumaczenie krok po kroku, jak to się odbywa. Czytałem różne komentarze na ten temat, ale żaden nie opisywał sprawy jasno. Przed dokonaniem zakupu chcę być pewien, że wszystko pójdzie sprawnie i nie pojawią się żadne komplikacje. Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
4 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania

Kilka przedmiotów - 1 wysyłka

Sprzedawca w aukcjach musi mieć ustawione  w wysyłce, np każdy dodatkowy przedmiot + 1 $  lub każdy dodatkowy np 0 $. Ustawienia wysyłki powinien mieć nie tylko na swój kraj ale też na Polskę. Jest też opcja dodawaj do koszyka i jeśli sprzedawca ma opcje sumowania wysyłki ustawione- powinno się to wyświetlić w koszyku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Kilka przedmiotów - 1 wysyłka

Ebay powinen zgrupowac wszystkie przedmioty od tego samego sprzedawcy oraz podac sume do zaplaty (cena plus wysylka).

Skontaktuj sie ze sprzedawca i popros o przyslanie rachunku ze skomasowana wysylka (combined shipping) jesli nie bedzie rabatu za wysylke ktory cie zadowala.

**************************************

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Kilka przedmiotów - 1 wysyłka

Sprzedawca w swoich ustawieniach konta ma możliwość wpisania różnych opcji wysyłki na kraj czy międzynarodowych (np. każdy kolejny produkt + 1 zł czy każdy kolejny-wysyłka 0 )- jeśli to ma zrobione , automatycznie będzie wyliczać. O koszyku już tu pisałem-lącznie ze screenami co jak zrobić-przeszukaj posty dot koszyka

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Kilka przedmiotów - 1 wysyłka

bez koszyka to raczej nie bedzie mozliwe (choc i z koszykiem nie jestem pewny jak to bedzie) chyba ze

 

- w ramach testu 🙂 otworzysz interesujace np. 2 oferty w osobnych oknach i klikniesz kup teraz w jednym oknie a potem w drugim i sprawdzisz czy moze w tym drugim oknie na kolejnym etapie pokaze sie takze ten pierwszy przedmiot i tylko jeden koszt wysylki

 

- wczesniej skontaktujesz sie ze sprzedawca  i zapytasz czy on moze to jakos rozwiazac w swoich ustawieniach sprzedazy / kosztow wysylki

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Kilka przedmiotów - 1 wysyłka

Sprzedawca w aukcjach musi mieć ustawione  w wysyłce, np każdy dodatkowy przedmiot + 1 $  lub każdy dodatkowy np 0 $. Ustawienia wysyłki powinien mieć nie tylko na swój kraj ale też na Polskę. Jest też opcja dodawaj do koszyka i jeśli sprzedawca ma opcje sumowania wysyłki ustawione- powinno się to wyświetlić w koszyku.

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Kilka przedmiotów - 1 wysyłka

Opcji dodawania do koszyka jeszcze nie spotkałem. Natomiast jeśli chodzi o pierwszą opcję, to chciałbym się dowiedzieć, jak to wygląda w praktyce:

1. Czy muszę przed dokonaniem zakupu skontaktować się ze sprzedawcą, aby poinformować go o swoich planach?

2. Co z płatnością natychmiastową przez PayPal? Załóżmy, że kupię 10 przedmiotów. W zakładce Mój Ebay będę miał 10 pozycji do zapłacenia. Czy ebay automatycznie połączy to wszystko w jedno zamówienie?

Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Kilka przedmiotów - 1 wysyłka

Ebay powinen zgrupowac wszystkie przedmioty od tego samego sprzedawcy oraz podac sume do zaplaty (cena plus wysylka).

Skontaktuj sie ze sprzedawca i popros o przyslanie rachunku ze skomasowana wysylka (combined shipping) jesli nie bedzie rabatu za wysylke ktory cie zadowala.

**************************************
Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Kilka przedmiotów - 1 wysyłka

Sprzedawca w swoich ustawieniach konta ma możliwość wpisania różnych opcji wysyłki na kraj czy międzynarodowych (np. każdy kolejny produkt + 1 zł czy każdy kolejny-wysyłka 0 )- jeśli to ma zrobione , automatycznie będzie wyliczać. O koszyku już tu pisałem-lącznie ze screenami co jak zrobić-przeszukaj posty dot koszyka

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Kilka przedmiotów - 1 wysyłka

Ok. Wszystko poszło sprawnie. Dziękuję za odpowiedzi.

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Kilka przedmiotów - 1 wysyłka

A jeszcze jedno pytanko. Co w przypadku, gdy sprzedający rząda płatności natychmiastowej przez PayPal, a ja chcę kupić od niego kilka przedmiotów i raz zapłacić za wysyłkę? Gdy kupię pierwszy przedmiot od razu zostanę przekierowany do PayPal. Czy będę mógł jakoś to pominąć i wrócić do zakupów, aby kupić kolejne przedmioty, a potem poprosić o fakturę za połączoną wysyłkę? Chodzi mi o zakupy na polskim ebayu, czyli bez wykorzystania koszyka.

Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Kilka przedmiotów - 1 wysyłka

bez koszyka to raczej nie bedzie mozliwe (choc i z koszykiem nie jestem pewny jak to bedzie) chyba ze

 

- w ramach testu 🙂 otworzysz interesujace np. 2 oferty w osobnych oknach i klikniesz kup teraz w jednym oknie a potem w drugim i sprawdzisz czy moze w tym drugim oknie na kolejnym etapie pokaze sie takze ten pierwszy przedmiot i tylko jeden koszt wysylki

 

- wczesniej skontaktujesz sie ze sprzedawca  i zapytasz czy on moze to jakos rozwiazac w swoich ustawieniach sprzedazy / kosztow wysylki

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Kilka przedmiotów - 1 wysyłka

Z koszykiem to nie ma problemu, bo dokonałem już takiego zakupu. Ciekawe dlaczego ebay.pl nie ma opcji koszyka. No cóż. Trzeba posiłkować się ebay.com.

 

Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź