anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ebay uk - nie mogę zapłacić za przedmiot

Witam. Kupiłam przedmiot na ebay uk - sprzedawca nie oferował wysyłki do Polski ale zapytałam czy się zgodzi i powiedział, że tak. 

Myślałam, że kupuję ale tak na prawdę zobowiązałam się do kupna - w każdym razie wyświetla mi się opcja "pay now" - klikam i ukazuje mi się "You've committed to buy this item. Please continue to checkout." klikam  "proceed to checkout" - i ukazuje mi się komunikat:

"One or more of the items below can't be purchased because the seller has not specified postage costs to the location selected.
  • Change your address or remove the items to continue.
  • You may also contact the seller for an exception."
  • "Please change your address or go to Basket to request a total from the seller." - kontaktowałam się ze spredawcą i prosiłam o wystawienie faktury lub zmianę "posts to United Kingdom" na "worldwide" bez skutku - postanowiłam przelać sama z payPal-a - poprosiłam o email i nic. Teraz otrzymuję ponaglenia od ebay żeby zapłacić ale nie mogę -
    Continue to PayPal to complete your purchase
     
    Co mam zrobić, sprzedawca nie odzywa się a ja nie chcę być uważana za oszustkę i obawiam się że zablokują mi konto!
    Będę wdzięczna za pomoc Serce
     
Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

ebay uk - nie mogę zapłacić za przedmiot

nikt ci konta nie zablokuje, bo przeciez czekasz az sprzedawca poda koszt wysylki do ciebie, tak? czesto mam takie przypadki i jesli nie sa to doswiadczenie sprzedawcy to sami nawet nie wiedza co maja zrobic, aby podac/zmienic koszt wysylki

 

czy przed zakupem ustalilas ze sprzedawca koszt wysylki do ciebie? jesli nie, to moze jeszcze go nie sprawdzil albo po prostu w koncu zdecydowal ze mu sie nie oplaca.mozesz wytslac mu takze screenshot z tego co widzisz na np. ebay.co.uk, gdy probujesz zaplacic i napisac, ze ebay nie pozwala ci zaplacic dopoki on nie poda wlasciwego kosztu wysylki do ciebie

 

tak czy owak, jesli nie zaplacisz a sprzedawcy bedzie zalezec na sprzedazy moze otworzyc spor o platnosc ale wtedy odpowiesz ze nie mozesz zaplacic bo nie podal kosztu wysylki.

 

ew. sprzedawca moze poprosic cie o anulowanie transakcji, aby odzyskac prowizje pobrana przez ebay, na co mozesz sie nie zgodzic. jesli nie chce sprzedac to go nie zmusisz. poszukaj bardziej rzetelnego sprzedawcy

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź