Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Przesyłki z USA - Rki na kwarantannie ? czy bardziej zaginęła ? Jak u was to wygląda

Jak w temacie nadana 27 lipca USPS First Class Mail International / First Class Package International Service ostatni status :2020-07-30 10:00RUTHERFORD, NJ 07070, Arrived Shipping Partner Facility, USPS Awaiting Item -> Your item arrived at a shippi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 170 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawca otworzył sprawę o anulowanie transakcji

Zakupiłam przedmiot na ebay już kilka dni temu i dziś otrzymuję taką wiadomość: Sprzedawca ... otworzył sprawę o anulowanie transakcji dla przedmiotu, który niedawno kupiłeś(łaś): ...Przyczyna prośby o anulowanie transakcji: Sprzedawca twierdzi, że z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 234 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dodatkowy podatek na ebay USA

Witam, kupiłam dwie rzeczy w Stanach i korzystam z przesyłki na adres w Chicago (Doma Shipping) Kiedyś (5 lat temu) dodatkowy podatek był tylko w przypadku jeśli sprzedawca był z tego samego stanu. Od kiedy obowiazuje ta zmiana ? czy mozna jakoś odzy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 308 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

USPS Priority Mail International- dziwny status

Witam Wszytskich.19.03.2018r wysłano do mnie przesyłkę z USA za pośrednictwem USPS Priority Mail International Parcel za kwotę 55$. Dnia 21.03.2018r została przetransportowana do Nowego Yorku na JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER . Od tego ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1611 Wyświetlenia
  • 12 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Śledzenie przesyłki z USA Multiple Carriers

Zakupiłem po raz pierwszy w USA modelNie mogę go nigdzie namierzyć, totalny brak informacjiDo 31.12 jakis slad był, później się urywaMam takie informacje na temat mojej przesyłkiShipped from US Shipping Center to International DestinationDec-30-13, 2...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 30774 Wyświetlenia
  • 38 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot pieniędzy od sprzedawcy

Witam. Mam nietypowy problem ze zwrotem pieniędzy za odesłany przedmiot. Sprzedawca wymaga ode mnie uruchomienia procedury zwrotu z poziomu strony ebay, ale ja nie mam takiej opcji na polskiej stronie. Zmiana na stronę ebay.com powoduje iż mam taką o...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 466 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Hermes Paket International ?

Kusi mnie zakup z Niemiec na aukcji nr 170571213288 (YAMAHA NATURAL SOUND STEREO RECEIVER RX-496RDS) Wysyłka do Warszawy. Czy ktoś wie czy proponowany sposób wysyłki "Hermes Paket International" jest bezpieczny ? Czy to jest jakiś kurier? Bo w Polsce...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1221 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zielona herbata z Japonii, a Koronawirus

Witam. Zakupiłem zieloną herbatę z Japonii. Dostałem jednak wiadomość, że z powodu Koronawirusa paczka nie może zostać tymczasowo wysłana. Mogę dopłacić jedynie 15 dolarów i paczka zostanie wysłana przez DHL. Orientuje się ktoś może, kiedy te ogranic...

komentarze na ebay a opóźnienia w dostawie przesyłek z powodu epidemii...

W kwietniu kupowałam 3 przedmioty na ebay, jednak nadal wszystkie są w drodze z wiadomych powodów, a za tydzień stracę możliwość wystawienia komentarzy, a także linki do śledzenia z ebay i kontakt ze sprzedającymi.Kontaktowałam się w tej kwestii z eb...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 243 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot pieniędzy na PayPal za anulowaną tranzakcję

Witam. Kupiłem ostatnio produkt w Japonii i dostałem informację, że nie może zostać on wysłany przez Koronawirusa. Sprzedający wysłał mi prośbę o anulowanie tranzakcji i zapewnił, że zwróci pieniądze. Wysłał mi link do Centrum Rozstrzygania i zaakcep...

Przesyłka z USA utknęła - POMOCY =(

Zamówiłem otóż w sklepie G-FUEL.com pewną rzecz wraz z moim znajomym który regularnie kupuje jak ja rzeczy z tego sklepu.Numer do trackingu mojego zamówienia (USPS): Mój: LX885338938USJego: LX885352245USDoskonale wiem jaka jest sytuacja i że Nowy Yor...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 607 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup w UK, paczka z Tajwanu, celny i inna cena

Witam,Zakupiłem kluczyk do auta na eBay UK i okazało się że wysyłka była z Tajwanu. Cena na aukcji 200 zł, cena na paczce 15$. Paczka trafiła na celny i proszą mnie o potwierdzenie zakupu. Czy jeśli ceny się różnią, to nie będą robili problemów? Czy ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 233 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pay Pal kombinuje.

Czy ktoś wie dlaczego Pay Pal przy roszczeniu przesuwa każdego dnia, czyli oddala termin rozwiązania sprawy?Jak zakładałam roszczenie 03-04-2020, to widniała data analizy do 23-04, a szacunkowa data rozstrzygnięcia 26-04.Obecnie doszło do takiego wyd...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 203 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

W jaki sposob placi sie cło i vat?

Witam, mam kilka pytan, prosze pomozcie. Jesli zamowie jakis towar z USA to gdy wyladuje w skladzie celnym w polsce i celnicy beda chcieli na niego nalozyc clo i vat, to czy skontaktuja sie ze mna? Czy listonosz przyniesie paczke i obciazy mnie dodat...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 47705 Wyświetlenia
  • 65 odpowiedzi
  • 1 podziękowania