Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Zakup z UK - brak przesyłki

Witam, zamówiłem sobie część do samochodu z UK. Wybrałem wysyłkę w ramach Global Shipping Programme. Przesyłka miała u mnie być do 1 stycznia. Nie dotarła. Pośrednikiem jest Pitney Bowes. Po wprowadzeniu numeru przesyłki na ich stronie status cały cz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 538 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Niezgodność z opisem, kto płaci za zwrot?

Witajcie,ostatnio kupiłem kilka olejków eterycznych z Indii i okazały się być podrabiane. Nie odpowiadają opisowi aukcji, nie zgadza się kolor, konsystencja i zapach. Przykład, olejek ze styrakowca benzoesowego zamiast być ciemną półstałą cieczą jest...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1369 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal coś kombinuje UWAGA !!!!

No te łajzy z PayPal coś kombinują Otworzyłem spór i przypadkiem nic nie mogę zrobić no no nowy sposobik oszukiwania ?Ot przypadkiem stronka nie działą a kupujący machnie ręką coś mnie tu śmiedzi nie ładnie Dziś telefonik nie działą ale jutro to ja t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 498 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup wielu przedmiotów a przesyłka

Witam. Planuje zakup taniego kabelka muzycznego za 1 euro sztuka. Pomyślałem, że jak taki tani to wezme 10 sztuk, w zakładce shipping wpisuje 10 szt. i wyskakuje mi astronomiczna kwota 145 euro za przesyłke 10 lekkich kabelków. I to na dodatek z niem...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4902 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup na ebay i ochrona - czy jakaś jeszcze jest?

Prośba ponieważ dawno nie kupowałem przez ebay. Przy płatności pod przyciskiem mam banner "Money Back Guarantee". Jak to jest czy to mnie chroni w jakiś sposób jeżeli nie otrzymam towaru? Wcześniej PayPal działał tak, że dawał dostęp do środków dopie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 293 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak zakupionego towaru z Chin

Witam, mam problem z jednym zakupem na ebay od sprzedawcy z Chin. 15 października zakupiłem przedmiot, który opłaciłem przez paypal. Czas otrzymania przedmiotu był wyznaczony w przedziale czasowym 4 listopad - 18 grudnia. Po ponad miesiącu czekania n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 143 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z rozwiązaniem problemu

Chcialem otworzyć sprawe gdyz otrzymalem uszkodzony przedmiot z USA. Na ebay. pl odsylaja mnie do strony kraju w którym dokonałem zakupu. Na ebay.com nie moge otworzyc tej sprawy. O co chodzi?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 276 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z USA - USPS First Class

Mam pewien problem dotyczący wysyłek z USA. Już pal licho to cło i VAT, niech zapłacę, trudno.Niestety moja paczka została wysłana przez USPS First Class International Package. Sporo się naczytałam, że takie paczki po opuszczeniu Stanów nie są już re...

tracking info.jpg
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5262 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot zakupionego smartfonu

Witam.Mam problem ze smartfonem xiaomi zakupionym we francji (aktualnie tutaj pracuje) z oficjalnego profilu producenta na ebay.Smartfon mimo że topowej specyfikacji notorycznie się zacina i żyje swoim życiem, co oczywiście nie bardzo mi pasuje a nie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 228 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Aukcja eBay z Niemiec kurier Hermes Paket International

Witam.Licytowałem przedmiot od osoby prywatnej z niemieckiego eBay. Wygrałem aukcję 18 sierpnia 2019. Sprzedawca wysłał paczkę kurierem Hermes Paket International. Tracking kończył się 21 sierpnia na "In transit" następna informacja z trackingu była ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 897 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prośba o dodanie "wolnej wysyłki" (np. statkiem)

Proszę o dodanie znacznie tańszej, nawet znacznie wolniejszej, wysyłki statkiem. Zwłaszcza w przypadku kupowania za oceanem przydałaby się taka opcja. Na wiele rzeczy można poczekać, ale teraz często wysyłka kosztuje kilka razy więcej niż wartość pro...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 217 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność kartą bez konta paypal

Czy jest możliwość zapłaty za zakupiony przedmiot kartą ale bez posiadania i zakładania konta paypal? Kiedyś była taka możliwość, a obecnie jest tylko opcja albo płatności przez konto paypal, albo założenia konta paypal! Niestety mam problem z paypal...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 23599 Wyświetlenia
  • 16 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Lepsza oferta złóż ofertę / make Offer - na aukcjach NIE DZIAŁA.

Mam taki problem nie działa Make Offer - czyli Złoż OfertęWiem że na Polskiej stronie to nie działałoAle wystarczało się zalogowac na .com-a (to samo konto) i nie było problemu Od jakiegoś czasu i to przestało działać .... k..rwa .... co za h..je ......

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1086 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z UK. VAT

Witam wszystkich, Chcę zamówić coś z UK,od jakiej kwoty urząd celny w PL nalicza vat ?? Czy istnieje możliwość uniknięcia vatu, np napisze w paczce list że paczka jest dla kolegi z pozdrowieniami i ze to prezent i nie podam wartości paczki. Jeśli oni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 14837 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brakujący element

Witam,Niedawno zakupiłem na ebay system alarmowy z USA. Przysyłają przyszła i wszytko wydawało się ok, jednak w paczce nie dostałem zewnetrznego sygnalizatora.Przeglądając przed zakupem zdjęcia na aukcji nie zobaczyłem na nich zewnetrznego sygnalizat...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 301 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania