Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Dziwne praktyki Pay Pal.

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jaki regulamin ma Pay Pal, że w opisywanej sprawie z 2015r. jak Włoch okradł mnie na 400 zł z pomocą Pay Pala - zgłoszenie, potem roszczenie zamknięto w 2 dni i zabrano mi kasę, a teraz jak jest odwrotnie, ja nie dostałam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 180 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pitney Bowes ponowna dostawa

Witam. Ostatnio spotkała mnie niemiła sytuacja. MIanowice zamówiłem paczkę z USA, była objęta programem wysyłki międzynarodowej. Wszystko było dobrze, do czasu aż paczka dostała się w ręce DPD. Skorzystałem z opcji DPD pick-up. I tutaj pojawił się pr...

Rozwiązane! Czy można zmienić formę płatności?

WitamPytanie jak wyżej. Może opiszę całą sytuację. Kupiłem przedmiot w Anglii i na Ebayu jest, że za przedmiot zapłaciłem ale z konta mi nic nie ściągnęło. Natomiast sprzedający nie wysyła mi numeru konta, mimo licznych próśb. Co dziwne udostępnia fo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 420 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Śledzenie paczki pokazuje, że została dostarczona na inny kod pocztowy

Mam problem. Otóż niecałe 2 tygodnie temu zamówiłem pewien przedmiot od sprzedawcy z Chin z wysyłką przez SpeedPAK. Wszystko szło dobrze, 28 marca paczka wyszła z Chin, a 31 marca była już w Warszawie. Do WER Warszawa trafiła 2 kwietnia, a w piątek 3...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 528 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Przesyłka wróciła do sprzedawcy więc. Kto płaci za ponowną dostawę.

Szanowni,Mam pierwszą taką sytuację kiedy to przesyłka wysłana z Austrii Hermesem nie została dostarczona przez pośrednika DHL w polsce do mnie pod wskazany adres.Skontaktowałem się ze sprzedającym ale on nie chce pokryć ponownie kosztów przesyłki i ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1116 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowanie transakcji a zwrot pieniędzy

Witam, pierwszy raz robiłem zakupy na eBay więc proszę o wyrozumiałość. Kupiłem przedmiot, okazało się że kupiłem nie to co trzeba i poprosiłem sprzedającego o anulowanie transakcji. Kupujący wysłuchał i anulował transakcje lecz pieniążki nie wpłynęł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 436 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

anulowanie opłaconej transakcji

witam. kilka dni temu wylicytowalem przedmiot (780zł) z usa.zapytalem sprzedawcy czy jest na 100% oryginalny poczekalem 2 dni az mi odpowie i od razuz zaplacilem.napisalem do sprzedawcy ze wlasnie zaplacilem i czekam na przesylke  on odpowiedzial mi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 268 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dwuletnia gwarancja na przedmiot

Kupiłem nowe ogrzewanie postojowe od firmy objęte dwuletnią gwarancją.Po miesiącu użytkowania uległo awarii.Sprzedawca nie odpowiada na zapytanie dotyczące realizacji naprawy gwarancyjnej.Nie posiadam również żadnych danych serwisu.Czy muszę to zgłos...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 173 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Royal Mail do Polski?

Witam, Mam pytanie ile idzie royal mail do Polski i czy to jest dobry sposób? Chciałem jakimś kurierem np. DPD ale sprzedawca odpisał: "DPD is not good to many items go missing with them. Royal Mail = £5 GBP insured against loss 7 day return, but no ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 31791 Wyświetlenia
  • 21 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Import Taxes - czy oni powariowali ?

Kupilem przedmioty kolekcjonerskie - z wysylka 130$ i mi Ebay doliczyl radosnie clo. Z gory. To jest jakas granda. Skoro w PL clo sie placi od wartosci 150 EURO [towar+wysylka]. I jakos nie wierze, by Ebay sumiennie przekazal dokladna kwote polskim c...

Opłata za cło. Czy zostanę obciążona? Gdzie sprawdzić?

Chciałabym się zapytać czy orientuję sie ktoś ile zapłace za cło (lub czy wogole zaplace lub czy mogę to w jakiś inny sposób obliczyc) za produkt z Wielkiej Brytani? Chcę zamówić uprząż dla konia która jest w cenie £61,99 Ok. 312,44 zł a przesyłka £1...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 252 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dziwna sprawa, czy zostałem oszukany ? Jeśli tak to co dalej ?

Dzień dobry,Kupuje już długo na ebay i nigdy się nie zawiodłem. Ostatnio kupiłem aparat fotograficzny, generalnie kwota w tysiącach złotych. Aparat opisany profesjonalnie, tak jakby ktoś się znał. Pan podał mi numer konta na który mam przelać pieniąd...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 277 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania