Zwrot pieniędzy z USA ?

anngralczu-0
Użytkownik

Hej

Mam taka sytuacje jak zapłaciłam za dany produkt, który chciałam to okazało się, że ten produkt powinien przez sprzedawce zejsc z aucji ebay. Po tej sytuacji dogadałam się z sprzedawcą, który mnie w mailach przepraszał za ta sytuacje, że bedzie anulowany zakup i zwrot pieniędzy. W niedziele nad ranem otrzymałam mail o anulowanie zakupu oraz z paypala wiadomosc, ze sprzedawca dokonał zwrotu pieniedzy na moje konto tyle ile zapłaciłam mu $ za ten dokonany zakup. Ile idzie taki zwrot kasy na konto bankowe, bo płaciłam karta kredytowa. I jeszce mam drugie pytanko. Czy muszę dokonać anulowania zakupu teraz, jesli nie dostałam jeszcze zwrotu pieniedzy od sprzedawcy, bo zauwazyłam takie wykrzyknik i tam taka info "Zaakceptuj prośbę o anulowanie transakcji tylko wtedy, gdy jeszcze nie zapłaciłeś(łaś) za przedmiot lub gdy sprzedawca zwrócił Ci już pieniądze. Jeśli nie otrzymałeś(łaś) zwrotu pieniędzy, ", wiec jesli zwrotu nie dostalam od sprzedawcy to poczekac z wyrazaniem zgody na anulowanie transakcji ? Proszę o odp i dziekuje za nia.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Zwrot pieniędzy z USA ?

jesli zwrot poszedl na kartę, to moze sprawdz online na koncie bankowym czy operacja zwrotu zostala juz zaksiegowana (tu raczej nie uzyskasz odpowiedzi ile idzie zwrot na karte bo to pewnie wie tylko paypal i twoj bank, wiec jesli zwrotu nie widac na koncie zapytaj w swoim banku + dla pewnosci zadzwon na infolinie paypal i zapytaj o szczegoly.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Zwrot pieniędzy z USA ?

anngralczu-0
Użytkownik

Dzięki za porade. Poczekam jeszcze na przelew do środy, jesli wtedy dalej nie bedzie kasy to skontaktuje sie z bankiem czy paypalem.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Zwrot pieniędzy z USA ?

Na Paypalu, w transakcji powinno byc widoczne ze nastapil zwrot, tak samo w EBAY PRZY TEJ AUKCJI, NA LISCIE TWOICH AUKCJI.

W emailu od Paypala masz numer transakcji: poszukaj jej w transakcjach paypala.

Nie uzywaj linka w tym Paypalowskim emailu. Zaloguj sie do Paypala wystukujac w okienku wyszukiwarki www.paypal.pl
tak jak pisza: nie zgadzaj sie dopoki nie znajdziesz tych pieniedzy

napisz do sprzedawcy, Otworz spor jesli po kilku dniach wciaz nie bedzie pieniedzy.
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Zwrot pieniędzy z USA ?

Na koncie czy stronie paypalu nie widac, ze nastapil zwrot ze strony sprzedawcy, ale na mail otrzymałam z paypala info o wysłanym zwrocie kwoty na moja karte. Dzwoniłam wczoraj przed 17 do biura obslugi paypala i powiedziano mi, ze zwrot jest widoczny i do 5 dni roboczych otrzymam pieniedze na moje konto bankowe ta kwote. Zobaczymy jak to bedzie, mam nadzieje, ze dostane niedlugo ta kase na konto i obejdzie bez wstrzynania sporu jak piszesz.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Zwrot pieniędzy z USA ?

anngralczu-0
Użytkownik

Już dostałam zwrot za blędna transakcje, ide anulowac transakcje oficjalnie. Uff

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź