Zakup w UK

Witam

Jestem nowym użytkownikiem i mam takie pytanie bo chcę kupowac różne drobnostki na ebay.co.uk z adresem doręczenia w UK ale jak chcę kupić na ebay.pl to po przeliczeniu oczywiście zapłaty na zł pojawia mi się kwota za wysyłkę do polski a nie do UK czy jest możliwość abym płacił za przesyłkę kwotę taka jak bym kupił przez ebay.co.uk? i czy ewentualnie istnieje możliwość rejestracji na ebay.co.uk ? bo na nazwę użotkownika z ebay.pl nie da rady się zalogować na angielskim ebayu

 

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Zakup w UK

danymi konta ebay można logować się do wszystkich ebayów niezależnie od tego, na którym ebayu jest założone

 

ustaw sobie adres w UK jako główny adres wysyłkowy w mój ebay > adresy, wtedy koszt wysylki bedzie naliczany na ten adres jesli w ofercie bedzie wysylka do UK, niezaleznie czy bedziesz chcial placic przez interfejs ebay uk czy ebay.pl

 

konto mozesz takze zalozyc ebay uk jesli masz tam adres zamieszkania

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Zakup w UK

danymi konta ebay można logować się do wszystkich ebayów niezależnie od tego, na którym ebayu jest założone

 

ustaw sobie adres w UK jako główny adres wysyłkowy w mój ebay > adresy, wtedy koszt wysylki bedzie naliczany na ten adres jesli w ofercie bedzie wysylka do UK, niezaleznie czy bedziesz chcial placic przez interfejs ebay uk czy ebay.pl

 

konto mozesz takze zalozyc ebay uk jesli masz tam adres zamieszkania

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź