anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam czy przesyłka Standard Int'l Shipping jest monitorowana na całej trasie Z ShenZhen do Polski ?

Witam planuję zakupić ten przedmiot > http://www.ebay.pl/itm/USB-Charger-Capacity-Power-Current-Voltage-Detector-Battery-Tester-Meter-w-Ca...

 

Zakupiłem już jedno takie urządzenie, ale była wysyłka Economy Int'l Shipping i do dziś nie dotarła do mojego przyjaciela w Tomaszowie Mazowieckim. Do dziś nie wiadomo czy zagineła czy co się z nią stało. Kupiiłem przez PayPala to może uda sie odzyskać pieniądze.

 

Sprzedawca przesłał mi numer tracking i wychodzi na to że ostatnio została odnotowana w ShenZen > http://www.sendfromchina.com/track/track/tracking/tracknumbers/WA7913512300008 .

 

Czy przeyłka z ShenZhen (Chiny) Standard Int'l Shipping bedzie monitowana po drodze do Polski częściej ?

 

Sprzedawca odpisał mi na moje zapytanie czy przesyłka Standard Int'l Shiping  będzie monitowana na trasie do Polski tak:

 

Odpowiedź była po angielsku ja przetłumaczyłem na polski.

 

Dzięki za wiadomość i to jest nasza przyjemność służyć Ci.

Zgodnie z naszą polityką firmy, oferujemy szereg dla elementów powyżej 50 dolarów śledzenia. Jeśli można dopłacić US $ 7 dla pozycji poniżej 40 dolarów, możemy zaoferować, jak również.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami.

Jeszcze raz dziękuję za danie nam możliwość podzielenia się z Wami naszymi produktami. Jesteśmy przekonani, że jakość, zmieszany z doskonałą obsługą, jest podstawą udanego biznesu.

Z poważaniem,
Mavis

 

Jak wynika zpowyższego tekstu nie dostałem konkretnej odpowiedzi na moje zapytanie.

 

Mam nadzieję że Ktoś z Was Drodzy użytkownicy jest w stanie mi pomóc.

Z Poważaniem Łukasz

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Witam czy przesyłka Standard Int'l Shipping jest monitorowana na całej trasie Z ShenZhen do Polski ?

podali ci ich numer wewnetrzny.

 

Numer pocztowy powinien byc w takim formacie: LKXXXXXXXXXUS  NP LK002546978US jesli bylby z USA. Z chin przypuszczam

ABxxxxxxxxxCN

 

Podaj tekst angielski ktory ci przyslali. Wyglada na to ze aby otrzymac numer do sledzenia za artykul ponizej $40 trzeba doplacic $7

**************************************
Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Witam czy przesyłka Standard Int'l Shipping jest monitorowana na całej trasie Z ShenZhen do Polski ?

Standard int' czy economy ---- akurat w przypadku chin "trudno okreslic " jaka to przesyłka

 

teraz przed świetami zawsze czas oczekiwania się wydłuza  np. priorytetowe z chin ida do 5 tygodni (tracking i tak pozostawia wiele do zyczenia) a ekonomiczna 2 miesiace lub dłużej....

 

na odziskanie kasy przez paypal masz teraz 180 dni wiec czas jest 🙂

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Witam czy przesyłka Standard Int'l Shipping jest monitorowana na całej trasie Z ShenZhen do Polski ?

Poniżej jest moje zapytanie po Angielsku :

 

Hello whether the consignment Standard Int'l Shipping is monitored after tracking number, just in ShenZhen, China?

Was this shipment will also be monitored through the entire route to Polish, I decided to buy this item>http://www.ebay.pl/itm/USB-Charger-Capacity-Power-Current-Voltage-Detector-Battery-Tester-Meter-w-Ca...? the Lord at auction for a friend who lives in Tomaszow?

Sincerely whitewolf1608

 

i odpowiedź w oryginale :

Thanks for your email and it's our pleasure to serve on you.

According to our company policy,We offer tracking number for the items above 50 dollars. If you could pay extra US $ 7 for the items below 40 dollars, we could offer it as well.

Should you have any queries, please feel free to contact us.

Once again, thank you for giving us the opportunity to share with you our products. We strongly believe that quality, blended with excellent service, is the foundation for successful business.

Yours faithfully,
Mavis

 

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Witam czy przesyłka Standard Int'l Shipping jest monitorowana na całej trasie Z ShenZhen do Polski ?

aby otrzymac numer do sledzenia chca abys doplacil $7 poniewaz kupiles za mniej niz $40

**************************************
Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Witam czy przesyłka Standard Int'l Shipping jest monitorowana na całej trasie Z ShenZhen do Polski ?

a Ty Byś dopłacił ? Doradź co zrobić ? A jak na poczcie zakosili przesyłkę a ja dopłacę i będę miał możliwość zwrotu potem ?

 

Tyle upłyneło że sam nie wiem co robić. Mój przyjaciel czeka w Tomaszowie Mazowieckim na przesyłkę i do dziś nie dotarła.

 

Różnie myśli człowiekowi do głowy przychodzą, że zakosili przesyłkę na poczcie itp...

 

Wcześniej również dostałem takiego e-maila od tego sprzedawcy  poniżej zamieszczam jego treść :

 

mój drogi przyjacielu

 

Dla niskiego zysku i numer śledzenia musi 2.5usd .Tak pakietu Wysłano przez Hongkong poczta
Numer śledzenia jest WA7913512300008
Można go tutaj śledzenia
http://www.sendfromchina.com/track/track/tracking/tracknumbers/WA7913512300008
Tylko że widzi pakiet ma odebrać i wysłać na adres .Hope można zrozumieć .please nie martw .I'm uczciwego sprzedawcy .Hope można uzyskać apackage jak najszybciej.
Z poważaniem

 

Tim

 

Co o tym Myślisz entegirls ?

 

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Witam czy przesyłka Standard Int'l Shipping jest monitorowana na całej trasie Z ShenZhen do Polski ?

Być może już temat ten dawno nieaktualny ? Mam podobną sytuację . Przedmiot zakupiony na Ebayu został wysłany z Hong Kongu . Został mu nadany 16-to cyfrowy numer A .............TD . Z historii śledzenie wynika że przesyłka dotarła do Amsterdamu i jest też informacja że na tym jej śledzenie się kończy . Od 3.12 jest w Holandii i nie wiadomo co dalej się z nią dzieje ?

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź