anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

zadzwon do sortowni w Wawie, odbieraja telefony 24 godziny na dobę 225481356

Wiadomość 2 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Dzwoniłam kilka dni temu i oni się opierają na trackingu poczty polskiej który pokazuje wysłanie z LA w dniu 14.02

Powiedzieli, że niemożliwe, żeby do nich doszła a szczególnie żeby doleciała do Warszawy 😕

Spróbuje zadzwonić jescze raz

Wiadomość 3 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Nadal nic i już nie wiem co z tym zrobić. Ktoś ma jakiś pomysł?

Wiadomość 4 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Jestem w tej samej sytuacji. Tracking USPS pokazał mi wczoraj (13.04.15), że paczka jest na Okęciu. Dzisiaj informacja, że przechodzi przez oclenie i...d*pa. Brak zmiany statusu. Tracking poczty polskiej pokazuje cały czas tylko informacje o tym, że paczka opuściła Stany. Do urzędu celnego nie dzwoniłem jeszcze, bo chyba nie ma sensu (opierając się na trackigu poczty polskiej powiedzą mi tyle ile na poczcie czyli nic).
Wiadomość 5 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Mam pytanie, jak skończyła się sprawa z paczką? Dotarła? Bo mam taki sam problem teraz 😞

Wiadomość 6 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Czy te historie zakończyły się happyendem? Pytam, bo sam jestem teraz w takiej sytuacji. Od trzech tygodni status ugrzęzł w innym miejscu w trackerze amerykańskim (Okęcie), w innym w polskim (Nowy Jork) 😞

Wiadomość 7 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

No cóż, w Warszawie potrafią trzymać przesyłkę do 2 tygodni, dzwonienie tam nie ma sensu, bo i tak nie uzyska się konkretnej odpowiedzi, mnie powiedzieli jakiś czas temu, że brakuje pracowników i trzeba się z tym pogodzić, można pisać skargę, ale i tak nic to nie da. W każdym razie na moją skargę (reklamację) nie odpowiedziano już od kilku miesięcy. Pozostaje tylko czekać.

Wiadomość 8 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Aktualizacja do ostatniego mojego wpisu.

Ostatnio moją przesyłkę trzymano ponad 20 dni w Warszawie, mogę wrzucić scan z trakingu. Emotikon: Smutny

Ale lepszą sytuację miałam na allegro. Przedmiot był wysłany 17.10.2016, a otrzymałam go 16.01.2017. Przez ten czas nikt nie wprowadzał żadnych informacji, co się z tym dzieje, w grudniu przesyłka była już przeterminowana i sprzedawca zwrócił mi pieniądze.Emotikon: Smutny Również mam screena z monitoringu, zastanawiałam się nad reklamacją tego.Emotikon: Obojętny

Tak więc 60 dni na komentarz to stosunkowo za mało przy obecnym funkcjonowaniu Poczty Polskiej.Zakłopotany mężczyzna

Wiadomość 9 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ja mam taki sam problem. Od 11 Marca paczka ma status że opuściała lotnisko Okęcie i do tej pory cisza. Dzwoniłam do sortowni  i niczego więcej się nie dowiedziałam.

Wiadomość 10 z 439
ostatnia odpowiedź