Przesyłki DHL Global Mail z USA

anngralczu-0
Użytkownik

Chciałabym się spytać kto u nas w Polsce dostarcza takie typu przesyłki Poczta Polska czy DHL i ile taka przesyłka idzie do naszego kraju? Sprzedawca z USA wysłał taka przesyłke 4 stycznia, a 9 stycznia napisał mi, że 1/4 jest już do mnie w drodze. Niestety nie mam możliwości śledzenia tej przesyłki. Szacowany czas dostawy przesyłki jest od 18 stycznia do 1 lutego. Narazie póki co nie dostałam żadnego listu z Urzędu celnego, ale boję się trochę. W przesyłce jest zestaw dvd blu ray za 61 dolary plus do tego za wysyłke ok 5 dolarów. Prosze o poradę dziękuje 🙂

Wiadomość 1 z 16
ostatnia odpowiedź
15 ODPOW. 15

Przesyłki DHL Global Mail z USA

Powinien byc numer w moj ebay przy tej aukcji, kliknij na niego

 

 

 

 

Wiadomość 2 z 16
ostatnia odpowiedź

Przesyłki DHL Global Mail z USA

Jest numer przesyłki i nigdzie mi się nic nie pojawia żaden tracking ani kto dostarcza. Do ilu mam czekać na tą przesyłkę z DHL czy PP ? Pisałam do sprzedawcy czy numer jest prawidłowy bo do PP dzwoniłam, ale tam mi sprawdzili i nie znajduja informacji o takiej przesyłce, a nie wiem czy takie przesyłki są u nas monitorowane. Narazie mi sprzedawca nic nie odpisał. Czy mam cierpliwie poczekać do tego 1 lutego ?

Wiadomość 3 z 16
ostatnia odpowiedź

Przesyłki DHL Global Mail z USA

W moim przypadku , z USA zawsze dostarczała poczta , dostarczała za dużo powiedziane , awizo i zawsze musiałem dymać na poczte.

 tylko 5 $ za wysyłke ?? jakoś dziwnie mało.

podaj numer nadania

Wiadomość 4 z 16
ostatnia odpowiedź

Przesyłki DHL Global Mail z USA

anngralczu-0
Użytkownik
Czy to za malo na wysylke międzynarodowa? Sposób wysylki do Polski to Standard International Shipping za 4,99 $ .
Wiadomość 5 z 16
ostatnia odpowiedź

Przesyłki DHL Global Mail z USA

anngralczu-0
Użytkownik
Ja kupowalam przedmioty przez ebay od 10-15 $ z wysylka międzynarodowa i możliwościa sledzenia przesylki. Wiecej raczej nie zdecyduje sie bez możliwości sledzenia przesylki.
Wiadomość 6 z 16
ostatnia odpowiedź

Przesyłki DHL Global Mail z USA

no mało , ja czesto ze stanów kupuje modele (1:64)
to cena wyjściowa dostawy min. 25$

 

 

Wiadomość 7 z 16
ostatnia odpowiedź

Przesyłki DHL Global Mail z USA

anngralczu-0
Użytkownik
Ja pierwszy raz kupuje z taka mala ceny wysyłki do Polski i ostatni raz. Mam nadzieję, ze przyjdzie mi ta przesylka do 1 lutego.
Wiadomość 8 z 16
ostatnia odpowiedź

Przesyłki DHL Global Mail z USA

anngralczu-0
Użytkownik
I oczywiście nie zostanie zatrzymana przez UC. Napisalam do sprzedawcy czy podany nr przesylki jest prawidłowy by mogla dowiedzieć jeszcze w Dhl czy w PP.
Wiadomość 9 z 16
ostatnia odpowiedź

Przesyłki DHL Global Mail z USA

czy ten numer w moj ebay jest aktywny? tzn czy mozesz na niego kliknac abuy wyswietlic tabelke z info gdzie sie obecnie znaduje?

 

numer global shipping nigdzie nie pokaze sie tylko w global shipping na Ebay. Zapytaj sprzedawce - on ma dostep do aktywnego numeru na pewno (ja mam jako sorzedawca) a tam pisze kto dostarcza oraz jaki numer np FEDEx i  podaja numer fedexu

 

Ostrzegam przed sciaganiem programow  do sledzenia z internetu  - czesto maja wirusy a i tak nic nie pokazuja

 

tylko strony przewoznikow sa bezpieczne

Wiadomość 10 z 16
ostatnia odpowiedź