anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka z UK dostarczenie przez inpost (otwierana koperta)

Witam,
chciałbym się doradzić Was co zrobić w takiej sprawie.
Zamówiłem parę gratów przez ebay z GB, dziś Pani z inpostu przyniosła mi kopertę która była ewidentnie otwierana i ktoś ją zakleił brązową taśmą składając kopertę na pół. Generalnie można tam było włożyć(do środka) np palec.
Odmówiłem przyjęcia takiej przesyłki, Pani stwierdziła że wypisze mi "zawiadomienie" i nie przewidziała żadnej opcji "protokołu szkody". Jutro mam się udać do placówki inpostu.

Typ przesyłki z ebay to International Priority Shipping (10 funtów) a drugie to bezpłatna wysyłka (chyba wysłali to w jednej paczce). Sprzedawca odpisał mi że wysłał to po prostu w bąbelkowej kopercie i nie było mowy o żadnym sklejaniu brązową taśmą.

Zastanawiam się czy w ogóle tą przesyłkę powinienem odebrać. Wartość to ok 1,500zł

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Przesyłka z UK dostarczenie przez inpost (otwierana koperta)

In-Post to jakaś śmieszna prowizorka rodem z PRL. Kupowałam kiedyś sporo z Amazon i oni korzystają z tej formy dostarczania w Polsce. Tylko 2 razy w tygodniu podjeżdżają przeróżni staruszkowie i chudzielce rodem z kanałów na rowerze. Jak masz dużo przesyłek to wciskają na siłę w skrzynkę, aż się wszystko połamie. Dla takiego "listonosza" ważne, aby wszystko wlazło. Nie jeden raz miałam przewiązane gumką listy wiszące na klamce u wejścia. Kilka razy listy leżały też spięte gumką na wycieraczce pod drzwiami. Nie dochodziły, albo ginęły. A Amazon za dużą ilość reklamacji zamyka konto i pozamiatane.Wszędzie gdzieś Polacy dostają w tyłek. Czy my naprawdę jesteśmy jacyś trędowaci dla zachodu.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź