Problem

Witam, kupilem gniazdo zasilania we Francji do mojego laptopa 19 lutego, ok 13 marca napisalem, ze towar nie doszedl i sprrzedawca wyslal drugi. Przedwczoraj otworzylem spor, bo do tego czasu nie doszlo nic i napisalem, by zwrocil mi pieniadze, a na innej aukcji, tym razem w anglii kupilem drugi. Tymczasem w poniedzialek przyszly 2x gniazda zasilania z Francji, a z angli typek tez juz wyslal. Co mam w tej sytuacji zrobic?? Zarzadac, by sprzedawca z Francji przyja z powrotem te 2x gniazda ?? Bo ten z Anglii juz chyba nie moze przesylki zatrzymac ... 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Problem

jesli pokryjesz koszt przesylki zwrotnej kazdy sprzedawca firma przyjmie zwrot. zamknij spor z gostkiem z francji - nie mozesz niczego rzadac od niego, bo towar dotarl w dodatku masz teraz 2 sztuki. pozostaje ci takze odebrac towar z anglii - obaj sprzedawcy wywiazali sie z transakcji. moze wystaw dodatkowe gniazda na sprzedaz tu lub gdzie indziej

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Problem

jesli z Francji szły przesyłki rejestrowane ---- to za chwile sam paypal zamknie spór  bo towar "doręczony"

 

spróbuj dogadac sie w sprawie zwrotu u jednego czy drugiego sprzedawcy

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź