anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Priority Mail International wysłana 1 grudnia i nadal jej nie ma.

pcelej
Użytkownik
Witam,

Mam takie problem. Czekam na paczkę z USA jest to usługa Priority Mail International, która teoretycznie powinna iść 6-10 dni (roboczych). Posiadam do niej traking number, który zaczyna się na CJ. Obecenie przesyłka ma status International dispatch. Czy jest taka możliwość, ze poszło to na drogę morską? Czy termin ten zwłaszcza, że jest okres Świat jest do zaakceptowania? Nie wiem co mam robić oprócz tego, że jak nie dojdzie w ciągu 45 dni to rozpocznę spór ze sprzedawcą, który już złożył reklamację na USPS (podał mi nawet numer sprawy).
Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Priority Mail International wysłana 1 grudnia i nadal jej nie ma.

sprawdź na stronie pocztexu lub zadzwoń 225481196
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Priority Mail International wysłana 1 grudnia i nadal jej nie ma.

pcelej
Użytkownik
Sprawdzałem na pocztex.pl i dzwoniłem do poczty polskiej. Cały czas otrzymuję informację, że przesyłki nie ma jeszcze w kraju. Czy ktoś już spotkał się z takim czasem oczekiwania na przesyłkę priority?
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Priority Mail International wysłana 1 grudnia i nadal jej nie ma.

nie dzwonisz bezpośrednio na numer poczty polskiej tylko na podany powyżej numer, tylko tam zajmują się reklamacjami jeśli chodzi o przesyłki zagraniczne (wychodzące/przychodzące z/do Polski), i tam powiedzą również czy przesyłka opuściła USA
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Priority Mail International wysłana 1 grudnia i nadal jej nie ma.

pcelej
Użytkownik
Przerabiałem telefon do centrum przesyłek. Z ich informacji wynika, że 4 grudnia przesyłka została wysłana z USA i wg nich jest to przesyłka ekonomiczna. Do końca Ekonomiczna?

Class: Priority Mail International Parcels
Service(s): International Parcels
Status: International Dispatch

Your item left the United States from ISC LOS ANGELES CA (USPS) at 1:21 AM on December 3, 2009. Information, if available, is updated periodically throughout the day. Please check again later.

Detailed Results:
International Dispatch, December 03, 2009, 1:21 am, ISC LOS ANGELES CA (USPS)
Arrival
Electronic Shipping Info Received, December 01, 2009
Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Priority Mail International wysłana 1 grudnia i nadal jej nie ma.

ona u nas w Polsce jest traktowana jako ekonomiczna, otwieraj spór jak najszybciej i nie czekaj na zapewnienia sprzedawcy.
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź