Pierwszy zakup!

Witam wszystkich! Mam zamiar zakupić sobie buty (pierwszy zakup na ebayu) i mam do was kilka pytań. Czy nie będę ponosić jakichkolwiek dodatkowych kosztów ( cło, vat itp. ) oprócz przedmiotu (€238) i przesyłki (€15) ? I czy sprzedawca jest wiarygodny? Nie trafię na podróbki? Nie wiem jak tutaj jest z ocenami i czy 1339 opini to dużo dlatego pytam. Oraz czy czas dostawy to jednak faktycznie te 2-4 dni jak tam pisze bo wysyłka jest ze stanów. Pozdrawiam!

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Pierwszy zakup!

Prawie 1000zł za buty to chyba na złotej podeszwie. Nawet jak byś miał zapłacić cło to co to jest skoro stać cię na buty za 1000zł. Ja bym wolał dopłacić te 200zł i kupić w Polsce lub gdzieś w UE niż zamawiać z USA. Ale to są tylko moje słowa jak to mówią kto bogatemu zabroni zamwiać buty z Czikago Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Pierwszy zakup!

mała poprawka, €57 za buty, nie chcący tamtą dwójkę wpisałem 😛

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Pierwszy zakup!

Czy nie będę ponosić jakichkolwiek dodatkowych kosztów ( cło, vat itp. ) oprócz przedmiotu (€238) i przesyłki (€15) ?

 

Tak, .mozesz ale nie musisz zaplacic VAT - zalezy od odprawy granicznej. Moze paczki nie otworza albo uznaja ze szkoda zachodu

 

 

I czy sprzedawca jest wiarygodny? Chyba ...

Podaj link, przestudiuj jego opinie

 

Nie trafię na podróbki?

Podrobki sa tanie. Jesli cena jest jak za oryginal to w 99% jesyt to oryginal

 

Nie wiem jak tutaj jest z ocenami i czy 1339 opini to dużo

 

Raczej duzo - zalezy od kiedy jesty na Ebay ale wazniejszy jest procent pozytywow

 

Oraz czy czas dostawy to jednak faktycznie te 2-4 dni jak tam pisze bo wysyłka jest ze stanów.

 

Zalezy jaka przesylka  i za ile. Upewnij sie u sprzedawcy bo watpie aby wysylal ekspresem za $80...

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Pierwszy zakup!

Proszę Cię bardzo; http://www.ebay.pl/itm/NIKE-AIR-FORCE-1-HIGH-07-US-8-5-EU-42-/261441602023?pt=Uomo_Scarpe&hash=item3... Tak w ogóle pytałem ile czas przesyłki wynosiłby do polski i dostałem odpowiedź 'i think the shipment will take not much than three days' Wysyłka jest ze stanów i płacę za nią około 63zł, na prawdę tak szybko dojdą buty? Trochę dziwne.

 

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Pierwszy zakup!

wysyłka ze stanów 7-10dni

unia europejska  5-7 dni

 

15,00 euro to pewnie przesyłka bez trackingu...bez gwarancji ze dojdzie do ciebie...

 

magazyn z butami musi mieć w europie, bo tutaj tylko wysyła..z Włoch chyba..

 

przesyłki z online trackingiem zaczynaja sie od 40 $ -40euro z 100% gwarancja dostawy towaru ekspres 3dniowa 80-100$

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź