anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwszy raz kupowałem na ebay, informowano, że potrącą 6,50 zł. za kartę a tu 2 razy po 6,50 zł

 
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Pierwszy raz kupowałem na ebay, informowano, że potrącą 6,50 zł. za kartę a tu 2 razy po 6,50 zł

Jestes pewien ze potracili 2 razy? Moze potracili i zwrocili: w celu weryfikacji mogli tak uczynic. Podaj wiecej szczegolow: tresc email, transakcji, kto potracil: paypal, sklep, sprzedawca?

**************************************

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Pierwszy raz kupowałem na ebay, informowano, że potrącą 6,50 zł. za kartę a tu 2 razy po 6,50 zł

Proszę o informację w tym temacie, bo nie wiem o co chodzi.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Pierwszy raz kupowałem na ebay, informowano, że potrącą 6,50 zł. za kartę a tu 2 razy po 6,50 zł

Jestes pewien ze potracili 2 razy? Moze potracili i zwrocili: w celu weryfikacji mogli tak uczynic. Podaj wiecej szczegolow: tresc email, transakcji, kto potracil: paypal, sklep, sprzedawca?

**************************************
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Pierwszy raz kupowałem na ebay, informowano, że potrącą 6,50 zł. za kartę a tu 2 razy po 6,50 zł

Dziękuję za informację. Do dzisiaj nie zwrócli 13 zł   tj. dwa x po 6,50 , do tego jeszcze potrącili następne 15,50 zł, gdy pytałem w banku to jakieś przewalutowanie z $ na złotówki. Okazało się towaru z USA nie będzie, bo Pay dokonał zwrotu dwóch wypłat 09 bm. Jednak jest to suma mniejsza o 46,50 zł mniejsza niz obciążono. Tak to eBay nabiera w butelkę swoich klientów, szczególnie tych którzy pierwszy raz kupowali ze świata. Dla mnie eBaj już nie istnieje, nić w tej firmie nie będę kupował, ani w Polsce, ani w świecie.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Pierwszy raz kupowałem na ebay, informowano, że potrącą 6,50 zł. za kartę a tu 2 razy po 6,50 zł

Jak się okazało pieniądze zwrócone nie dotyczyły zakupionego wcześniej towaru z USA. Dalej będę czekał cierpliwie na przesyłkę, która zgodnie z podanym terminem ma dotrzec do 17 lipca br.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź