anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka z USA - jak ją zlokalizować ?

karolinard
Użytkownik

Paczka wysłana jako Priority Mail Inter.  z USA - wysłana 16.01. 

Ostatni sygnał jest z 24.01 z Turcji, skąd została nadana do kraju docelowego. 

I od tej pory cisza, na stronie PP żadnej informacji, że dotarła do PL.

Sprowadzam towar regularnie, wiem, że Priority Mail można śledzieć od momentu nadania aż do doręczenia.

Nigdy nie czekałam dłużej niż 10 dni, zwykle było to ok.7 dni.

Paczka jest spora i jest do zgłoszenia celnego. Dotąd zawsze jak paczki docierały do Europy - leciały różne raz przez Londyn, raz przez Amsterdam to po max. 2 dniach pojawiły się w śledzeniu Poczty Polskiej, a teraz czekam już tydzień.

 

Gdzie jej szukać ? Paczka będzie zatrzymana przez UC w Warszawie, ale podobno ewentualne informacje może mi udzielić Poczta Polska, a nie UC, bo ze śledzenia wynika, że jej nie ma w Polsce, co jest raczej niemożliwe.

Gdzie konkretnie powinna zadzwonić, czy ktoś z Was może wie ? Na infolii PP to wiedzą tyle co ja, sprawdzają w śledzeniu i nic poza tym. Proszę o pomoc. 

 

Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

Paczka z USA - jak ją zlokalizować ?

Moze potrwac miesiac - u mnie tak bylo dwukrotnie  -

 

1. USA - Polska - Brazylia (tam odprawa celna - USA - Niemcy - Polska

2. USA - Polska  - Niemcy - USA - Polska

 

Obie dotarly

 

Sa problemy ze skanowaniem - podejrzewam

Wiadomość 2 z 13
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA - jak ją zlokalizować ?

Taką sytuację miałeś jakoś w ostatnim czasie ? Paczki docierały do  PL i zostawały ponownie wysyłane za granicę ?!  

 

Ja już kilkadziesiąt dużych paczek ściągnęłam z USA i nigdy nie miałam problemów. Wszystko szło sprawnie. Zdarzały się jakieś 2-3-dniowe opóźnienia, ale to też wyjątkowo. 

 

 

Wiadomość 3 z 13
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA - jak ją zlokalizować ?

W grudniu oraz styczniu

 

mam jeszce jedna  USA - Polska - USA  -  Polska

 

LZ969282169US

Wiadomość 4 z 13
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA - jak ją zlokalizować ?

Rzeczywiście trochę świata Twoja przesyłka zwiedziła.

 

Dodzwoniłam się dzisiaj na rozdzielnię na Okęciu - gdyby ktoś szukał pomocy to numer 22 548 14 48 - moich paczek nie ma, podobno jak przechodzą przez Turcję tak jak w moim przypadku to z tej Turcji jadą drogą lądową ! Tirem... 

Pierwsze słyszę... dotąd zawsze szły przez Londyn bądź Amsterdam i wyłącznie drogą lotniczą. 

Wiadomość 5 z 13
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA - jak ją zlokalizować ?

Ja także czekam na paczke z uda ktora jedzie przez Turcję i koniec sledzenia ma właśnie tam z datą 24 styczeń. Taka sama sytuacja mnie spotkała. Pierwszy raz moja paczka idzie przez Turcję.
Wiadomość 6 z 13
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA - jak ją zlokalizować ?

Mam identyczną sytuację. Moja paczka utknęła w Turcji 24 stycznia. I cisza. Tracę nadzieję że jeszcze ją dostanę. A Twoja paczka dotarła?
Wiadomość 7 z 13
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA - jak ją zlokalizować ?

Tak obie dotarły.  Jaki to był rodzaj przesyłki ? Ja miałam Priority Mail czyli  termin doręczenia 5-10 dni od momentu nadania, a szły 3 tygodnie. 

 

 

Wiadomość 8 z 13
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA - jak ją zlokalizować ?

Ja się pomyliłam z datami. Moja paczka 24 stycznia wysłana z usa a z Turcji jest ostatnie śledzenie że 1 lutego wyszła. Numer przesyłki CF221994413US to może i dla mnie jest jeszcze nadzieja że paczka dojdzie. A miałaś dalsze informacje gdzie aktualnie znajduje się przesyłka czy bez aktualizacji dotarła nagle od razu do domu? Co dziwne dziś widzę że 1 lutego była w Polsce i tego samego dnia w Turcji. Wcześnie nie było informacji o Polsce. Teraz to już calkiem nie wiem o co chodzi.
Wiadomość 9 z 13
ostatnia odpowiedź

Paczka z USA - jak ją zlokalizować ?

Rzeczywiście dziwne to. Duża jest ta Twoja paczka ?

U mnie kolejny krok po Turcji to była informacja o pojawieniu się paczek w PL. 

Tylko moje paczki były duże i były do zgłoszenia celnego i były przez UC zatrzymane.

 

Strasznie się to wszystko popsuło, kiedyś paczki z USA szły bardzo szybko, 7-10 dni - a teraz szkoda gadać. Czekam teraz na paczkę Expressową czyli odpowiednik naszego Pocztexu/EMS i też już mi 1,5 tygodnia mija, a wcześniej takie paczki dochodziły w 5 dni, oczywiście znowu paczka zaległa gdzieś w Turcji. 

 

Możesz zadzwonić pod ten numer, który podałam kilka postów wyżej, to jest numer do rozdzielni na lotnisku, tam Ci powiedzą może coś więcej, może wyjąśnią o co chodzi z tym, że Twoja przesyłka rzekomo 1 lutego była w Polsce. 

Wiadomość 10 z 13
ostatnia odpowiedź