Paczka widmo? Royal Mail

Witam, dwa tygodnie temu zamówiłem czapkę od firmy z UK. Płatność została dokonana 18 października, a przedmiot został wysłąny 20 października. Przewoźnik to Royal Mail. Przedmiot miał dojść do 29 października i się nie pojawił. Zaniepokojony napisałem do nadawcy. Stwierdził, że wg monitoringu była próba dostarczenia mi jej 27 październiak i teraz muszę udać się na lokalną pocztę, by odebrać czapkę. Podałem im nr. przesyłki, ale twierdzą, że taka przesyłka nie istnieje. Dzwoniłem również do DPD i DHL, ale tam również niema takij przesyłki. Co w takim przypadku...? Jest to moja pierwsza transakcja na ebay i wydaje mi się, że od razu dostanę wała...Wściekły kod Proszę kogoś doświadczonego o pomoc...

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Paczka widmo? Royal Mail

jesli to byla przesylka rejestrowana, to twoja przysylke ma kurier GLS

 

wpisz na stronie https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-paczek ten numer co otrzymales i bedziesz wiedzial co sie dzieje z przesylka

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Paczka widmo? Royal Mail

wedding_ring_on_right_thumb, dzięki wielkie za to info! już zaczynałam sobie rwać włosy z głowy, że ta poczta to "taka i siaka", że paczka wyszła z GB a w Polsce jej nie widać.... a tu nie wina poczty, tylko inny doręczyciel 🙂 dzięki wielkie!! 🙂

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Paczka widmo? Royal Mail

nmzc GLS nalezy do grupy Royal Mail wiec defacto dorecza to Royal Mail

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź