anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak kupowac i licytowac na Ebay.de lub Ebay.com

misiek7582
Użytkownik
Mam taki problem! Z pozoru wydaje sie prosty ale kiedy chce zalicytowac lub kupic przedmiot na zagranicznym ebayu to nie jest takie proste, poniewaz zamias zatwierdzic kupno lub licytacje to wyskakuje mi cos w stylu-"podaj nr. karty kredytowej itp". A co mam zrobic jak nie mam owej karty? w czym jest przyczyna( moze dlatego ze jestem nowym użytkownikiem 10dni) czy na dostep trzeba czekac? Czy po prostu trzeba dokonac transakcji(ale jak mam to zrobic jak musze to "cos" wypelniac) i niestety korzystam z konta znajomego który jak wcisnie "buy it now" to po prostu kupuje przedmiot i nie ma z tym problemow! Prosze o pomoc!
Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

Jak kupowac i licytowac na Ebay.de lub Ebay.com

trzeba podac karte w celu weryfikacji.


= = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Wplaty i Wyplaty:
https://www.moneybookers.com/app/?rid=978241

**************************************
Wiadomość 2 z 14
ostatnia odpowiedź

Jak kupowac i licytowac na Ebay.de lub Ebay.com

misiek7582
Użytkownik
czyli jak nie mam karty to nic z tego?
Wiadomość 3 z 14
ostatnia odpowiedź

Jak kupowac i licytowac na Ebay.de lub Ebay.com

Juz za 25 zl rocznie mozesz otrzymac karte Visa Electron z Inteligo ktora jest akceptowana przez Ebay i Paypal.
Karta ta jest osiagalna tylko (chyba) on line. Szczegoly na stronie Inteligo.

Mozesz tez korzystac z konta zalozonego dla ciebie przez np. czlonka rodziny.


= = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Wplaty i Wyplaty:
https://www.moneybookers.com/app/?rid=978241

**************************************
Wiadomość 4 z 14
ostatnia odpowiedź

Jak kupowac i licytowac na Ebay.de lub Ebay.com

hehe ja tez mam inteligo
Wiadomość 5 z 14
ostatnia odpowiedź

Jak kupowac i licytowac na Ebay.de lub Ebay.com

spykesson
Użytkownik
Wystarczy ze sie zweryfikujesz poprzez kod wyslany listem od ebay.pl. Ja nie mam weryfikacji poprzez karte a moge licytowac i kupowac na ebay.de i ebay.com

Pozdrawiam
Piotrek ________________________________________________________

Image Hosted by ImageShack.us

Spykesson Car Parts And Electronics
Wiadomość 6 z 14
ostatnia odpowiedź

Jak kupowac i licytowac na Ebay.de lub Ebay.com

ftvmilano
Użytkownik
Ja zweryfikowałem przez kod otrzymany emailem i nadale nie mogę kupować i licytować. Może źle coś zrobiłem ?
Jak zweryfikowałeś ??

pozdrawiam
Wiadomość 7 z 14
ostatnia odpowiedź

Jak kupowac i licytowac na Ebay.de lub Ebay.com

spykesson
Użytkownik
Kodu nie dostajesz przez mail tylko przychodzi poczta w kopercie 😜 Najpierw musisz taki kod zamowic a pozniej czeka sie jakies 3/4 tygodnie az listonosz doniesie 🙂 Po tym mozna robic zakupy na swiecie. Ja zakupy w niemczech zrobilem zanim dostalem kod do weryfikacji ale konto mialem juz ponad rok. ________________________________________________________

Image Hosted by ImageShack.us

Spykesson Car Parts And Electronics
Wiadomość 8 z 14
ostatnia odpowiedź

Jak kupowac i licytowac na Ebay.de lub Ebay.com

ftvmilano
Użytkownik
Aha to chyba podziękuje :). Szybciej będzie założyć karte kredytową. Mam pytanie: To w jaki sposób udało mi się kupić przez opcje kup teraz spodnie na ebauy włoskim ?? ( nie posiadam weryfikacji karty kredytowej ani nie mam kodu potrzebnego do weryfikacji)

pozdrawiam i z góry dziękuje za odp
Wiadomość 9 z 14
ostatnia odpowiedź

Jak kupowac i licytowac na Ebay.de lub Ebay.com

pomorzanin
Użytkownik
Wymagania odnosnie weryfikacji roznia sie na roznych Ebayach i zmieniaja sie z uplywem czasu i iloscia oszustw.
Jeszcze niedawano weryfikacja byla potrzebna tylko do sprzedawania a to w celu sciagania naleznosci za wystawianie. Aby kupowac trzeba bylo tylko zalozyc konto, wybrac nick i podac adres email no i adres aby zakup na niego zostal wyslany. Nikt nie sprawdzal czy adres byl prawdziwy...no i dlugo nie trzeba bylo czekac az ilosc oszustw, falszywych i niepowaznych ofert przekroczyla statystyczna przecietna.

Widocznie we Wloszech nie maja problemu. Zreszta wloski Ebay nie nalezy to tych popularnych. Niemcy, UK, USa ciesza sie wiekszym tlumem ale i wiekszym odsetkiem nieuczciwychi

Pomorzanin=>O Mnie...

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Sprzedawaj bez zagrożenia płatności zwrotnej (chargeback):
MONEYBOOKERS

Wiadomość 10 z 14
ostatnia odpowiedź