Brak przesyłki z usa

Witam
Dnia 16.11.2016 została wysłana do mnie przesyłka, zamówiłem części do motocykla, termin był do 12 grudnia, do dziś nie ma mojej paczki. Na śledzeniu widać tylko te dwa statusy:
Nadanie przesyłki 2016-11-16 15:16 International Postal System
Wysłanie przesyłki 2016-11-18 11:15 ISC LOS ANGELES CA (USPS)

Dalej nic, początek numeru przesyłki to LC, zaczynam się już martwić o moją przesyłkę, przez to motocykl stoi prawie 2 miesiące bez użytku. Za przesyłkę zapłaciłem 22,25 $. Dzwoniłem do WER, powiedziano mi ze przesyłka w ogóle nie dotarła do warszawy, spróbuję zadzwonić do urzędu celnego, może gdzieś tam leży, części kosztowały 55$. Może ktoś poradzić ci można zrobić w takiej sytuacji?
Dziękuję z góry za pomoc
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Brak przesyłki z usa

to moja przesylka LZ968082016US

Prosze zwrocic uwage ile musialem czekac aby gdzies sie pokazala.

 

First Class, Priority Small Box oraz Priority Small Envelope moga ale nie musza byc skanowane wg. Miedzynarodwej Unii Pocztowej.

 

Poczta USA nie przyjmuje reklamacji na takie przesylki. Nie sa ubezpieczone.

 

Jesli zaginnie nadawca mozna wystapic jedynie o poszukiwanie. Jesli np. rozleciala sie to przeslano zawartosc do magazynu chyba w stanie Georgia. 

 

Pozostaje czekac. Cierpliwosci...

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Brak przesyłki z usa

Miejmy taka nadzieje, ze przesyłka niebawem dotrze do mnie jak i do Pana, z Miami tez zamawialem, paczka bardzo szybko przyszła, została nadana 26.08 a 30.08 juz była u mnie
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Brak przesyłki z usa

ciekawe jest to ze moja przesylka zostala nadana z USA do Polski a znalazla sie w Brazyli nastepnie w Polsce, nastepnie na powrot w Brazyli a teraz jest w  Miami - mam nadzieje ze wroci do mnie

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź