Anulowanie tranzakcji

anngralczu-0
Użytkownik

Hej

Mam taka sytuacje jak zapłaciłam za dany produkt, który chciałam to okazało się, że ten produkt powinien przez sprzedawce zejsc z aucji ebay. Po tej sytuacji dogadałam się z sprzedawcą, który mnie w mailach przepraszał za ta sytuacje, że bedzie anulowany zakup i zwrot pieniędzy. W niedziele nad ranem otrzymałam mail o anulowanie zakupu oraz z paypala wiadomosc, ze sprzedawca dokonał zwrotu pieniedzy na moje konto tyle ile zapłaciłam mu $ za ten dokonany zakup.I mam pytanko. Czy muszę dokonać anulowania zakupu teraz, jesli nie dostałam jeszcze zwrotu pieniedzy od sprzedawcy, bo zauwazyłam takie wykrzyknik i tam taka info "Zaakceptuj prośbę o anulowanie transakcji tylko wtedy, gdy jeszcze nie zapłaciłeś(łaś) za przedmiot lub gdy sprzedawca zwrócił Ci już pieniądze. Jeśli nie otrzymałeś(łaś) zwrotu pieniędzy, ", wiec jesli zwrotu nie dostalam od sprzedawcy to poczekac z wyrazaniem zgody na anulowanie transakcji. Wczoraj dzwoniłam na infolinie Paypal i przelew ten jest widoczny i bedzie na moim koncie bankowym do 5 dni roboczych. Wiec jesli wyjasnilo sie ze zwrotem kiedy bedzie na koncie to czy mam zaakceptowac anulowanie transakcji czy poczekac jak zwrot bedzie juz na moim koncie i wtedy zaakceptowac anulowanie. Proszę odp. dzieki

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Anulowanie tranzakcji

http://community.ebay.pl/t5/Kupowanie-za-granic%C4%85/Zwrot-pieni%C4%99dzy-z-USA/m-p/66568#M3274

 

+

 

decyzja nalezy do Ciebie > napisz sprzedawcy ze czekasz az otrzymasz kase na konto bankowe / ile masz jeszcze czasu na odpowiedz na prosbe o akceptacje anulowania transakcji zanim np. zostanie zamknieta automatycznie ?

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Anulowanie tranzakcji

Mam czas do 4 grudnia br, zanim zaakceptuje anulowanie transakcji, pozniej sprzedawca mi sa anuluje mi sam transakcje.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź