anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

paypal w drodze ,wysylac towar ?

czesc 

 

paypal czesto zamraza srodki plynace na nasze konta ,czy mamy prawo wstrzymac zakupiony towar i wysłac go dopiero po otrzymaniu srodkow .???

 

mam cwaniaka ktory kupil odemnie towar (wyslalem szybciutko) . od 2 miesiecy kasa do mnie z paypala nie splynela (wisi w paypalu) .teraz cwaniak chce 100% zwrotu kasy bo towar mu sie zepsuł .

 

czy kupujacy moze kupic przez paypala i zlecic zablokowanie pieniązków bez informowania mnie o tym fakcie ?

 

sprzedaje na angielskim ebayu 

 

 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

paypal w drodze ,wysylac towar ?

Aby doszlo do blokady srodkow kuoujacy musi otworzyc spor o czym Ebay cie poinformuje plus w moj Ebay bedzie o tym adnotacja.

 

Po rozpatrzeniu sprawy przez Ebay srodki sa zwalniane lub wyplacane kupujacemu.

 

Najdluzej czekalem miesiac na zwolnienie srodkow. 2 miesiace? Wydaje mi sie ze cos jest nie tak. Napisz do Paypala dlaczego.

 

Bardzo rzadku blokuja mi srodki i tylko w przypadku sporu. Moze potrzeba wyjasnc te sprawe z Paypalem bo masz juz dorobek i nie powinni zatrzymywac pieniedzy bez powodu.

 

Moze w UK jest inaczej - moje doswiadczeni sa z USA

**************************************

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

paypal w drodze ,wysylac towar ?

Aby doszlo do blokady srodkow kuoujacy musi otworzyc spor o czym Ebay cie poinformuje plus w moj Ebay bedzie o tym adnotacja.

 

Po rozpatrzeniu sprawy przez Ebay srodki sa zwalniane lub wyplacane kupujacemu.

 

Najdluzej czekalem miesiac na zwolnienie srodkow. 2 miesiace? Wydaje mi sie ze cos jest nie tak. Napisz do Paypala dlaczego.

 

Bardzo rzadku blokuja mi srodki i tylko w przypadku sporu. Moze potrzeba wyjasnc te sprawe z Paypalem bo masz juz dorobek i nie powinni zatrzymywac pieniedzy bez powodu.

 

Moze w UK jest inaczej - moje doswiadczeni sa z USA

**************************************
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

paypal w drodze ,wysylac towar ?

czesc.

 

sprawe wygralem srodki mi zwrocono .

 

Ale nadal nie rozumiem dlaczego paypal zablokowal te srodki po 2 miesiacach od zakupu ???????

 

zmierzam do tego ze np: sprzedawca chandlujacy samochodami rok po sprzedaniu mercedesa za 150 tys dostanie bana od paypala na miesiac zamrozenie 150tys na miesiac czy dwa moze oznaczac bankrucje ??? 

 

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

paypal w drodze ,wysylac towar ?

Kupujący może zablokować środki na PayPal jeśli otworzy spór np nie otrzymał przedmiotu lub przedmiot jest niezgodny z opisem. Jeśli pieniądze PayPal blokował dłużej niż miesiąc wychodzi na to ,że jednak ktoś z was  musiał otworzyć spór. Zasada jest jedna i prosta . W momencie otrzymania środków na konto PayPal zlecasz ich wypłatę na swoje konto.Nie zmienia to faktu ,że PayPal w razie otworzenia sporu przez innego kupującego lub sprzedającego zablokuje twoje konto PayPal nawet z saldem ujemnym  do czasu wyjaśnienia sporu.W przpadku tej transakcji uważam ,że kupującemu coś pomyliło się . Po 2 miesiącach stwierdza ,że przedmiot zepsuł się i chciał go zwrócic? Totalne nieporozumienie. Tak samo wygląda sprawa paczki z wysłanym przedmiotem. Kupujący stwierdza ,że paczkę otrzymał uszkodzoną. Nie robi roszczenia wobec firmy kurierskiej( w niektórych krajach Europy ; Niemcy, Francja nie istnieje temat Reklamacja Paczek)  tylko wobec sprzedającego. To również jest nieporozumienie. Nie jestes w stanie udowodnić ,że kupujący celowo coś uszkodził licząc na rekompensatę za zapłacony przedmiot. Są rózni ludzie i rózne niezrozumiałe sytuacje prowadzące do sporów a w następstwie do wyłudzeń.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź