anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

obsługa klienta ebay pl awaria ?

Napisałam 2 wiadomości do obsługi klienta ebay pl - już minęło kilka dni i żadnej odpowiedzi . Czy jest jakaś awaria itp ? Wcześniej bez problemu - szybko otrzymywałam odpowiedź . 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

obsługa klienta ebay pl awaria ?

Witam ,                                                                                                                                                                                          Nie ma żadnej awarii. Odpisują normalnie. Czasami trzeba odczekać 24 -48 godzin.                                                                            Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

obsługa klienta ebay pl awaria ?

ja czekam już 5 dni i między czasie jeszcze napisałam przypominając się 

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

obsługa klienta ebay pl awaria ?

nie widzę swoich aukcji ( w innym  sklepiku ebayde )  nick agnieszka_sz3  np nr przedmiotu 282229328674 lub po tytule  - Gefütterte Wadenstrümpfe, klassische Leggings 152 - a obsługa nie odpowiada 😞

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

obsługa klienta ebay pl awaria ?

Witam ,                                                                                                                                                                                         Oglądałem inne twoje aukcje i przyznaję ,że są widoczne na ebay.de. Jeśli chodzi o tę konkretną aukcję ,która podajesz sprawdzę jak znajdę czas wieczorem. Dam Ci znać. Co do obsługi ebay.pl  czasami trzeba czekać długo na odpowiedz. Wszystko zależy w jakiej sprawie piszesz. Najlepiej pisać krótko , konkrety i na temat. Nie lubią gdy pisze się dużo. Niekoniecznie musi odpowiadać obsługa ebay.pl . Często odpowadają z ebay.com uzywając lub nie używając translatora. Nie  przejmuj się . Im mniejszy z nimi kontakt tym lepiej. Rzadko mogą w czymkolwiek pomóc. Ebay nastawiony jest na pobieranie prowizja od sprzedaży a nie na rozwiązywanie problemów klientów.                                                                                                                                                                       Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

obsługa klienta ebay pl awaria ?

Jak napiszesz coś nie ten teges w kontekscie pod adresem ebay.pl to natychmiast odezwie się obsługa eBay.pl z siedzibą w najdroższym wieżowcu w Warszawie - XXI piętro 🙂
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź