eBay Top-rated na co.uk

Witam

Mam takie pytanie uzyskałem status  "Top-rated na co.uk" w moich ustawieniach jak najbardziej taki status jest wyświetlany .

Niestety po wejściu na jakąkolwiek z moich aukcji wystawionych na co.uk nie ma nawet wzmianki o takim statusie

 

 

Wyczytałem też żeby dostać taką odznakę na co.ok należy m.in.  zagwarantować ekspresową dostawę w ciągu jednego dnia.

Będąc sprzedawcą z polski nie jestem wstanie zagwarantować takiej opcji dostawy (logistycznie nie możliwe i wielce nie opłacalne).

Moje pytanie czy to brak opcji ekspresowej wysyłki jest powodem ze przy moich aukcjach nie wyświetlają się odznaki TOP RATED na co.uk.?

I jeżeli tak czy jest jakaś możliwość obejścia tego ?? lub jakie są stosowane praktyki

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

eBay Top-rated na co.uk

rozumiemy co masz namysli, wiec to jest tylko i wylacznie dla sprzedawców z UK/Irlandii czyli kraj rejestracji to Wielka Brytania, a zeby sie zarejestrowac trzeba byc rezydentem tego kraju

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

eBay Top-rated na co.uk

rozumiemy co masz namysli, wiec to jest tylko i wylacznie dla sprzedawców z UK/Irlandii czyli kraj rejestracji to Wielka Brytania, a zeby sie zarejestrowac trzeba byc rezydentem tego kraju

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź