anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy sprzedający ma prawo odmówić możliwości sprawdzenia przedmiotu przy odbiorze osobistym?

Wylicytowałem sprzęt , mikser audio. Wybrałem odbiór osobisty, bo tam często jeżdżę, ale zapłaciłem przelewem większość , trzy czwarte kwoty. Napisałem do sprzedającego, kiedy przyjadę, i że chcę sprawdzić , jak sprzęt działa. Odmówił, twierdząc, że nie ma czasu, choć zapewniłem, że zajmie to najwyżej 10 min. Czy ma prawo tego odmawiać? nie chcę kupować w ciemno, bo to drogi sprzęt, cena 500 euro, a naprawa może wynieść nawet drugie tyle. Zaproponowałem anulowanie transakcji, odmówił. Pieniędzy też nie chce oddać. 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

czy sprzedający ma prawo odmówić możliwości sprawdzenia przedmiotu przy odbiorze osobistym?

otworz spor na  Ebay  - moze oddda pieniadze, postrasz go negatywem

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

czy sprzedający ma prawo odmówić możliwości sprawdzenia przedmiotu przy odbiorze osobistym?

 Właśnie nie wiem, czy moge otworzyć spór z takiego powodu. Dlatego zadaję tu to pytanie. 

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

czy sprzedający ma prawo odmówić możliwości sprawdzenia przedmiotu przy odbiorze osobistym?

pytanie, czy taki zakup jest objety ochrona kupujacych na ebay, na ktorym go kupiles + co sprzedawca napisal o stanie w jakim jest ten sprzet// napisal ze jest sprawny? czy wymagal wczesniejszej zaplaty przelewem?

 

tak czy owak zaplaciles juz czesc kwoty i to przelewem, czyli zaakceptowales warunki zakupu/sprzedazy, ktore byly w ofercie = odbior osobisty bez wczesniejszego uzgodnienia mozliwosci przetestowania sprzetu po czesciowej wplacie, wiec

 

mozesz probowac otworzyc spor, choc nie odebrales jeszcze towaru albo doplacic reszte, odebrac i udokumentowac test sprzetu zaraz po odbiorze, a jesli bedzie wadliwy otworzyc spor dopiero wtedy, albo zapytac obslugi klienta, czy jest sens w tej sytuacji otworzyc spor i wnioskowac o anulowanie transakcji, jesli sprzedawca odmawia wspolpracy

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź