Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

kradzież konta nieautoryzowana tranzakcja

witam dzisiaj zauważyłem tranzakcję których nie dokonałem ktoś kupił z mojego konta jakieś kody do PS4 jedna po 35 funtów, nie mogę się zalogować na swoje konto ponieważ wyskakuje komunikat "Wyślij do nas e-mail, korzystając z poniższego łącza, i pod...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 436 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

czy sprzedający ma prawo odmówić możliwości sprawdzenia przedmiotu przy odbiorze osobistym?

Wylicytowałem sprzęt , mikser audio. Wybrałem odbiór osobisty, bo tam często jeżdżę, ale zapłaciłem przelewem większość , trzy czwarte kwoty. Napisałem do sprzedającego, kiedy przyjadę, i że chcę sprawdzić , jak sprzęt działa. Odmówił, twierdząc, że ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 367 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Statystyki ilości aukcji na stronie

Witam, czy orientujecie się czy gdzieś można sprawdzić obecną ilość wszystkich aukcji na stronie? muszę stworzyć do pracy mgr ranking top3 portali aukcyjnych w Polsce i na świecie i potrzebuje jakiś statystyk.. pomocy! 

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 330 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

EBAY EUROPE SARL 888-749-3229

Witam, mam pewien problem bowiem w miesiącu grudniu na rachunku mojej karty kredytowej pojawiła się taka pozycja:EBAY EUROPE SARL 888-749-3229 10,59 Euro. Niewiem co to jest, faktury za Ebay płacę poprzez PayPal. Może ktoś miał taki przypadek? Pozdra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1152 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Witam,Czy Royal Mail International Standard (Small Packets) z UK do Polski jest rejestrowana?

Witam, mam pytanie. Sprzedawca zaproponował na swojej stronie opcji wysyłki następujący rodzaj: Royal Mail International Standard (Small Packets). Nie wiem czy to jest przesyłka rejestrowana, boje, się, że jak zginie to sprzedawca wyprze się twierdzą...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2488 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka przedmiotów do USA - możliwe opcje

Witam, Niestety nadal zdaża się, że przesyłki do USA nie dochodzą, w 98% jest to Floryda  Czy są jakieś inne opcje oprócz wysyłki listem poleconym przez naszą kochaną pocztę, co jak wiadomo nie zadowala kupującego bo itak nie może tego śledzić po op...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 342 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ukrycie wyswietlania przedmiotu w opiniach

WitamCzy jest mozliwosc ukrycia w opiniach mozliwosci wyswietlenia przedmiotu za ktory jest ta opinia ? Sprzedaje wiec ustawienie karty na prywatny nie wchodzi w gre. Jesli jest taka mozliwosc to gdzie jej szukac? Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 646 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problemy techniczne 9 maja 2016

Czy eBay w związku z problemami jakie miały miejsce 9 maja 2016 w godzinach wieczornychhttp://downdetector.com/status/ebay/news/44774-problems-at-ebayplanuje jakieś wznawianie zakończonych w tym czasie aukcji?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1508 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie dot. PayPal

Witam, Mam pytanie dotyczące PayPala. Otóż jak zamknę konto, to później mogę utworzyć nowe?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 433 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

użyczenie adresu w Niemczech

Witam, Czy zna ktoś firmy, które mogą użyczyć za oplatę adresu w Niemczech w clu rejestracji na ebay.de ??? Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 562 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Tragiczne praktyki Polskiego TEAMU EBAY

Chciałbym zapoznać forumowiczów z karygodnym zachowanie sie teamu Polskiego EBAY .Kupujący z Australii kupił ode mnie dwie monety . Wpłacił zbyt mało na ich przesyłkę i próbowałem poprosic go o mała dopłatę . Miałem już dość doplacanie i finansowanie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 382 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań