Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

wskaźniki sprzedawcy - status nie spełnia standardów

witam, kiedyś miałam status najlepszego sprzedawcy, wszystko super się układało,jednak od kilku miesięcy moj status to niespełnia standardów, bo kilka razy przedmiot nie doszedł do USA, i sprawy były rozwiązane na moją niekorzyść, bo poczta polska ni...

Paypal - "złodziejski" kurs przewalutowania i kasowana korespondencja

Czesc Chciałam ostrzec przed praktykami PAYPAL - transakcja z dzisiaj (30.10.2017) kwota 320 USD ( z przesyłą) Paypal pobrał 1223,59 .Płaciłam nie przez konto pay pal tylko kartą VISA mBank. Kurs po jakim sobie przeliczył PayPal 1 USD = 3,82 zł . Ofi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 674 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...?

Witam. Czy ktoś może mi wyjaśnić jaka to jest przesyłka i lie czasu idzie Royal Mail Międzynarodowy Standard do Polski ?I drugie pytanie czy po wycofaniu oferty w licytowanej aukcji sprzedawca może wstawic to samo ogłoszenie w ebay i ponownie ją wsta...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1200 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy opłaca się kupować telefon z USA?

Hej, zastanawiam się nad kupnem tego Samsunga http://telefony-komorkowe.nowa-cena.pl/produkt-samsung-galaxy-s6-32gb-sm-g920.html . Czy warto bawić się z kupno jednego telefonu na amerykańskim ebayu? Czy lepiej jest kupić go w Polsce? Jest u nas dość ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 6830 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Liczba na stronę

Ostatnio z kilku serwisów ebay (com, de, es) zniknęła mi mozliwość wyboru ilości wyświetlanych przedmiotów na stronie. Widać tylko 24 sztuki, bez informacji kiedy zostały wyświetlone. Na ebay.it albo ebay.fr wszystko jest po staremu i można wyświetli...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 400 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

okradanie paczek z HK

Co prawda na ebay mi się to jeszcze nie zdarzyło aby część przesyłki "ulotniła" się na terenie Polski, jak już ginęła to w całości. W ostatnim czasie regularnie są okradane prywatne list i przesyłki wysłane do mnie od przyjaciela z HK. Począwszy od z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 260 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! deklaracja celna

Do tej pory wysyłając coś do znajomych poza UE nigdy nie wypełniałam deklaracji celnej, ale tym razem przesyłka będzie duża i cięzka ze względu na dwie książki, poza ksiązkami jeszcze kilka innych drobnych rzeczy...Jaką wpisać wartość? Rzeczy są moją...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 915 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Access Denied

Nie moge wejsc na Ebay, Pisze :Access DeniedYou don't have permission to access "http://www.ebay.com/" on this server.Reference #18.acdbab62.1496920614.21bc13cf Próbowałem wszystkiego ,resety , Telefony do Dostawcy internetu i NIC. Tak pisze na kilku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 466 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z weryfikacja konta

Witam, Jestem tu nowym uzytkownikiem i mam taki problem, mianowicie na koncie paypal chciałem podpiac swoj rachunek bankowy, dodalem go do konta paypal i dostalem informacje ze przesla mi dwie male kwoty na moj rachunek i bede musial je podac w paypa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 426 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pay pal, brak pewnej sumy na koncie

Witam, mam problem z kontem paypal Co jakis czas robie screeny dzis zrobilem przelew po zakupie i wszedlem na konto paypal aby sprawdzic stan konta Sceen składa sie z dwochpierwszy u góry jest robiony 25 kwietniaa niższy screen z dziśpo obliczeniu st...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 180 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal wypłata środków na konto bankowe ? Pomocy

Witam mam pytanie odnośnie wypłaty środków z konta PayPal w środe o 10 zleciłem wypłate środków na rachunek bankowy w Pekao sa w czwartek o 10 status z oczekującego zmienił sie na Zakończony do dziś nic nie ma na koncie dane prawidłowe były podane Cz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 635 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań