Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Oszustwo ?

Witam, Zamówiłem telefon na niemieckiej aukcji, który wylicytowałem. Po wymianie kilku wiadomości z sprzedawcą, dnia 18.05.2019 (piątek) wysłałem przelewem pieniążki w kwocie 655,01 Euro. Sprzedawca po potwierdzeniu przelewu wysłał paczkę 28.05.19. M...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 394 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy na ebay można płacić tak jak na AliExp.... ?

Witam, pytani jak w tytule .Ponieważ nie mam konta walutowego , ani nie chce płacić za pomocą PayPal, oraz podawać nr karty bankowej.Czy jest tu możliwość zapłaty np. przez Przelewy24 . Robisz przelew ze swojego banku w PLN poprzez przelewy24 , walut...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 480 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Szowinistyczne praktyki EBAY - polskie i niemieckie

Am 26. Januar 2018 war es 7.55 Uhr Sehr geehrte Frau Petra P.Obwohl deine Antwort das Problem nicht löst und sich absolut nicht auf die Sache bezieht, die ich bewege, danke für die Geste. Ich kenne die EBAY-Vorschriften, aber ich kenne auch die allge...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 521 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

"Wyłudzenie pieniędzy dzięki serwisowi ebay"

Użytkownik o nazwie powpowe-2739 wykorzystał przeciwko mnie program gwarancji zwrotu pieniędzy ebay. Kupił ode mnie grę nr transakcji to 1920440601018 nastepnie po upływie moze miesiąca zgłosił nieautoryzowany zakup. Ebay po rozstrzygnieciu sprawy pr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 241 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Nie wyświetla ilości sprzedanych przedmiotów w wynikach szukania .POMOCY

witam . od dwoch miesięcy prowadzę sklep na ebay . jestem samołukiem . mam problem , u innych sprzedawców wyświetla sie np . sprzedanych 345 rzeczy , u mnie np. danej rzeczy sprzedane mam 40 i nie widać tego , gdzie szukać ustawień ;/ z góry dziękuję...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2524 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Allegro - opinie na teamt prowizji

Witam. Chciałbym poruszyć dyskusje, na temat opłat allegro. Inne serwisy jak świstak czy ebay nie zdzierają tyle kasy co allegro, jak myslicie dlaczego u nich jest taka polityka, ?(płacisz za wystawienie aukcji + prowizja za sprzedany przedmiot = czy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5024 Wyświetlenia
  • 52 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wyświetlenia aukcji nowego i używanego konta

Dzień dobry, bardzo proszę o radę bardziej doświadczonych użytkowników ebay. Posiadam jedno konto na ebay które założyłem 8 lat temu, posiadam tam 21 gwiazdek. Jednak chciałem aby konto nazywało się teraz inaczej i założyłem nowe konto. Na jednym i d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 423 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! kupujący dokonał zwrotu , otrzymał pieniądze a nie odesłał zakupionych przedmiotów

Oszustwo tylko kupującego czy również ebaySprzedałem do usa 2 silniki za 150$ i 35 za przesyłkę.Nowe sprawdzone , lecz wymagające do pracy sterownika.Klient stwierdził że nie działają, po podłączeniu , że coś się zadymiło i chce zwrócić.Nie zgodziłem...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 405 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dodawanie klas do kodu HTML w szablonie sklepu

Dzień dobry Robię szablon sklepu i ma on domyślnie ustawioną szerokość 100% i źle to wygląda, a chciałbym nadać szerokość 1200px i wyśrodkować całą stronę. Czy jest możliwość dodania klasy do tabeli, która odpowiada za stronę? Domyślnie nie ma w tabe...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 338 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay - przejęte konto

Witam.Proszę o radę. Ktoś uzyskał dostęp do mojego konta. Otrzymałem informację za pośrednictwem e-maila, iz moje konto zostało zablokowane ze względu na podejrzaną aktywność. Już miałem brzydko mówiąc olać sprawę (phishing), ale postanowiłem to spra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 594 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

EBAY wspiera oszustów!, Czerpie dochód ze sprzedaży podrobionych przediotów.

Kupiłam torbę na ebay, torba okazała się nieoryginalna. (opinia od rzeczoznawcy)Założyłam spór na ebay i paypalEbay kazał zniszczyć torbę, bo nie odda pieniądzy.Następnie zamknął spór, twierdząc że paypal załatwi spór, roszczenie. (oczywiście pienięd...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 422 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Mam problem ze zmianą karty w funkcji zapłacenia za towar

Witam niby wszystko proste są dwie możliwości wpisania danych w miejscu płacę kartą i psy palObecnie jak zaczynałem działać na Ebay wpisałem początkowo adres angielski i dane z karty polskiej i wszystko chodzi ładnie. Natomiast jak chce teraz zmienić...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 246 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań