Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Badanie forum

Cześć!Jestem studentką 3 roku Nowych mediów i kultury cyfrowej na Uniwersytecie Łódzkim.Robię badania dotyczące aktywności na forach internetowych. Będę wdzięczna za pomoc i wypełnienie krótkiej ankiety. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfaSN...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 259 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno drogiego towaru z WŁOCH JAKIE RYZYKO???

Witam, Chcę kupić drogi przedmiot z Włoch jakim jest rower, zastanawiam się czy Ebay jest bezpieczny? Czy jest jakaś ochrona kupujących że w razie czego odzyskam pieniądzę.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 353 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PRAWA SPRZEDAJĄCEGO. CZY ISTNIEJĄ ???

Witam Sprawa dość niemiła Sprzedałem za pomocą eBay sprzęt gitarowy .Aukcja nr :252278980744 Sprzęt używany, w pełni sprawny wyjechał ode mnie na Tajlandię dobrze zapakowany i SPRAWNY ! Moje pytanie dotyczy sytuacji, kiedy ten który kupił tak z nicz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 869 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Podbijanie ceny

Nie jednokronie zetknełem się z przypadkami , w których ceny są ustalone na określonym poziomie , do każdej licytacji przypisami są rozgrywający , wystarczy że zalicytujesz , możesz popaść w obłęd , nie kontrolowany zakup . Zauważyłem ,że mają Ci roz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1916 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zakup z ebay.uk, doliczony vat

Witam,czy kupując od osoby prywatnej na ebay.co.uk po 1 lipca ebay dolicza vat?Właśnie zakupiłem przedmiot na prywatnej aukcji i zamiast 38 funtów, mam do zapłaty 46 (kwota zwiększona o vat). Czy osoba sprzedająca ma źle ustawione konto ebay (np. jes...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 209 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysokość opłat importowych w programie GSP

Kupując dzisiaj przedmiot z UK o wartości 10GBP zauważyłem, że GSP i tak nalicza opłaty importowe.Z ciekawości sprawdziłem i jest teraz tak samo z USA.Jaka jest podstawa prawna, na bazie której nagle Pitney Bowes nalicza opłaty za przesyłki o wartośc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 100 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

czy na paypal jest możliwość przesłania komuś pieniędzy z karty wielowalutowej?

Potrzebuje wysłać przelew prywatny do USA, czy jest możliwość zrealizowania go bezpośrednio z konta bankowego w USD za pośrednictwem debetowej karty wielowalutowej?, tak aby złodziejskiemu paypal nie płacić spreadów? i nie przelewać kasy?Czy za prywa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 172 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupiłem podróbkę i mam problem z PayPal

Kupiłem zegarek, który okazał się wysokiej jakości ale podróbką. Zgłosiłem się do PayPal.. Wg nich zegarek jest niezgodny z opisem (sic!). Straciłem dużo nerwów i czasu zanim uznali, że to fake, choć nadal używają określenia "niezgodny". Najpierw chc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 120 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zablokowane konto

Cześć!mam pytanie.. Konto, które założyłam jako firmowe zostało zablokowane, jednak nie zgadzam się z tą decyzją, a próbując napisać odwołanie, otrzymuje tylko automatyczne informacje zwrotne. Jesteśmy firmą międzynarodową, która od 20 lat istnieje n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 268 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszukana

Witam mam ogromny problem a mianowicie chodzi o to że zostaliśmy wraz z partnerem perfidnie oszukani.Od 12 lat wynajmujemy połowę domu dom ma dwóch właścicieli jedna połówka naszego właściciela a druga sąsiada .Dom był w stanie okropnym więc uzgodnil...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 186 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność za zakup na ebay.co.uk

Witam To mój pierwszy zakup na ebay i pierwsza płatność więc proszę o wyrozumiałość  Dziś udało mi się wylicytować wzmacniacz audio na ebay.co.uk Sprzedający ma same pozywtywne komentarze więc jest ok Z tym że nie wiem za bardzo jak mam zapłacić Tzn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 173 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kto mi w Polsce dostarczy przesyłke z Chin

WitamZamówiłem przesyłke z chin przez ebaya. Jej numer zaczyna się na ES...D0NJest wysłana jakimś SpeedPakiem.w 17track.net psize 2 razy (2 dni pod rząd): PL, PLkodMojejMiejscowosci, Delivery was attempted (niedoręczono). Wcześniej było WER Warszawa....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 560 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

tymczasowe ograniczenie konta paypal

Wysyłałam pieniadze do znajomych i rodziny przez paypal i nałożyli mi tymczasowe ograniczenie konta paypal.Co to znaczy tymczasowe ograniczenie? Nigdzie jasno nie jest to wyjasnione.Aby zdjeli ograniczenie mam im przesłać kopię dowodu osobistego i wy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1425 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Bezkarność allegro?? Wcale nie!!!!

Ze względu na to iz znalazłem tutaj kilka wątków dotyczących zażaleń na serwis allegro.pl rozumiem iż jest tutaj wielu poszkodowanych przez ten serwis i niewiedzą co robić.Do administratora ebaj.pl staram się tylko pomóc kilku osobom które straciły t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5715 Wyświetlenia
  • 45 odpowiedzi
  • 2 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań