Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Zostałem oszukany i poniżony przez Ebay!

Jestem strasznie rozczarowany polityką serwisu! Sprzedałem przedmiot za granicę, wysłałem go natychmiast listem poleconym priorytetowym za potwierdzeniem odbioru. Kupujący otworzył mi sprawę, twierdząc że przedmiotu nie otrzymał. Szybko poszedłem na ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 11827 Wyświetlenia
  • 26 odpowiedzi
  • 3 podziękowania

Spór, zwrot od kupującego nie dotarł

Witam, kupujący otworzył zwrot na eBay de, produkt powinien być u mnie już tydzień temu. eBay z automatu zaznaczył zwrot jako odebrany i jedyna opcja jaką mam to zwrócić pieniądze. Kupujący nie odpowiada na wiadomości. Jak to rozwiązać?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 8 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Podwójne przewalutowanie pomimo płatności w PLN

Poproszę o informację czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć dlaczego ebay, pomimo iż kupujący zapłacił w PLN, przewalutowało na Euro i ponownie na PLN? Strata na podwójnym przewalutowaniu jest znacząca. Oczywiście pytania skierowane do ebay w tej sprawie p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 19 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak złożyć skargę na biuro obsługi eBay? WAŻNE!

Witam, mam pytanie jak w temacie. Chodzi mi o to jak zdobyć kontakt do kogoś odpowiedzialnego (przełożonego) za personel. Oczywiście nie wchodzi w grę zapytanie online do obsługi bo nie trafię do odpowiednich osób. Mam już dość wielokrotnego pisania ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2605 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Zwiększenie limitu

Próbuję wystawić przedmiot z opcją kup teraz ale mój limit jest to kwota 250 PLN (zbyt mało, aby sprzedać przedmiot). Chcę zwiększyć limit z panelu sprzedawcy ale link nie działa. **bleep**?? https://ilowebapp.ebay.pl/ilo/portal

Zamknięte konto... założone na nowo

Kilka lat temu miałem zarejestrowane konto na ebay.Miałem dokonanych kilka udanych transakcji Z niewiadomego powodu nagle moje konto wyparowało. Jedyne co mogłem zrobić to założyć na nowo... na tym samym adresie e-mail. Założyłem konto .. ale już nic...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 18 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wystawianie produktów

W jaki sposób mogę ustawić cennik do ofert? Chce dodać kuriera DPDAlbo inaczej w jaki sposób skontaktować się z ebay ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 22 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż z chin, pobieranie VAT

Cześć Zauważyłem że ebay pobiera czasem podatek VAT 23%. Czy wie ktoś może jak wygląda teraz sprzedaż powiedzmy wysyłki z Chin do klienta w UE - jeśli w cenie za przedmiot VAT jest już opłacony. Czy ebay w takim przypadku pobiera jeszcze raz podatek ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 27 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Nikt nie wie gdzie jest przesyłka

Dzień dobry,zamówiłem z UK antyczną szafkę 24 października, do tej pory ona do mnie nie dotarła. W międzyczasie zgłosiłem sprawę do ebay ale przegapiłam czas i sprawa mam status zamkniete. Według danych ze śledzenia przesyłki, krąży ona z Polski do U...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 56 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

Witam,przychodzę z problemem, o który już miesiąc mecze ebay… Nie są w stanie zweryfikować mojego konta bankowego, a wysłałem już im nawet zestawienie miesięcznych transakcji. Oczywiście zamazuje wszelkie kwoty, bo do niczego im niepotrzebne. Na wyci...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1167 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zostałem okradziony przez eBay

Cześć, Uważam, ze zostałem okradziony przez eBay. Sprzedałem przedmiot i środki trafiły na wirtualny portfel eBay. Niestety nie mogę ich wypłacić, bo żadna metoda na dodanie konta IBAN nie działa.Cały czas mam komunikat"Twoje wypłaty będą wstrzymane,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 961 Wyświetlenia
  • 20 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Karta Kredytowa - trzeba dodawać do konta?

Witam wreszcie udalo mi sie zweryfikowac/zaktualizowac konto bankowe. Jest jeszcze opcja dodania karty kredytowej - czy trzeba to robic gdy na ebayu tylko sprzedaje? Niby pisze ze potrzebne do oplat od sprzedazy ale ebay juz od jakiegos czasu odciaga...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 33 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Całkowita blokada konta, bez przyczyny

Dzień dobry,Jakiś czas temu założyłam konto, zweryfikowałam je podając odpowiednie dokumenty, po czym wystawiłam na sprzedaż swoje rękodzieło. Gdy dodałam kolejne dwa ogłoszenia po jakimś czasie moje konto zostało pernamentnie zablokowane. Nie dostał...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 7332 Wyświetlenia
  • 19 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak zamieścić ogłoszenie na polskim ebey?

Dzieńdobry Team ebey jak można się ogłosić na Polskim ebey?Ponieważ mieszkam w Niemczech I chcę podjąć pracę w Polsce w zamian z zakwaterowaniem.Z Uszanowaniem Wioletta

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 14 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem ze sprzedażą

Cześć, dostałem informację, że na moich ofertach ni da się nic kupić. Pomimo dostępności towaru(aktualnie 2 testowe oferty) klienci przy próbie zakupu dostają komunikat:"Niestety ten przedmiot nie jest w tej chwili dostępny u tego sprzedawcy. Przepra...

marmlo_2_0-1706612624052.png
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 43 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań