Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Wiadomości od ebay trafiają do SPAMu

Od paru dni wiadomości od ebay które wysyłane są na mój adres pocztowy trafiają do SPAM. Nie dzieje się tak dlatego, że te wiadomości mój serwer odbiera jako spam tylko wg działu technicznego serwera to ebay ma niepoprawnie skonfigurowany klucz DKIM ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak oddać pieniądze sprzedawcy za lalkę która dotarła do mnie pózniej niż dostałem zwrot pieniędzy

Zakupiłem lalkę u sprzedawcy ,Lalka długo nie docierała do mnie więc zgłosiłem temat do ebay ,Nastapił natychmiastowy zwrot pieniędzy ,Po dłuższym czasie lalka do mnie dotarła ,Dziecko natychmiast zaczęło się nia bawic ,Ja cały czas piszę do sprzedaw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 12 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystawianie opinii dla nieuczciwych sprzedających, a ochrona kupujących-ku przestrodze

Zakupiony przeze mnie towar posiadał istotną wadę, o której sprzedający nie poinformował skutecznie. Jeansy były skrócone o 7 cali=17,78cm. Dla spodni na wzrost 186cm jest to bardzo istotna zmiana. Po odebraniu towaru i stwierdzeniu rozbiezności sprz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 469 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 3 podziękowania

Zakładanie konta firmowego

Dzień dobry. Założyłem konto firmowe na ebay. Co jakiś czas dostaje wiadomość @, żeby uzupełnić brakujące dane: rachunek bankowy (potrzebny wyciąg)dane beneficjentów firmynumer rejestracyjny firmy. Ja to uzupełnienie, a po kilku dniach znowu ten sam ...

Brak potwierdzenia zakupu

Kilka dni temu kupiłem przedmiot jako niezarejestrowany uzytkownik oraz zaplacilem z gory poprzez ebay obciazajac karte. Do dnia dzisiejszego nie dostalem zadnego maila potwierdzajacego ze transakcja sie odbyla oraz ze zaplacilem za towar. Nie mam nu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 120 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Maksymalny limit zakupów

Czy jest możliwość ustawienia maksymalnej ilości sztuk które klient może kupić przy jednym zamówieniu?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 24 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Tłumaczenia

Pisałem już o tym wielokrotnie.ebay powinien dać sobie spokój z tłumaczeniem nazw przedmiotów, w szczególności na język polski.Pojawiające się przekłady są KOMPROMITUJĄCE dla takiej firmy jak ebay.Przykład: przedmiot nr 305345974084 o oryginalnej naz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 34 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przestrzegam przed eBay ! Brak dostawy zakupionego towaru z UK do Polski. Przesyłkę przetrzymuje GLS

Witam,Czy spotkał się ktoś z takim problemem jak mój, że przewoźnik GLS nie chce dostarczyć przesyłki pod pretekstem braku upoważnienia kupującego do odprawy celnej ?? To się kupy nie trzyma.Zakupiłem towar 19 listopada w UK i od prawie 2 tygodni prz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 91 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 2 podziękowania

Czy moge sprzedawac,majac zawieszona dzialalnosc?

Witam wszystkich! Mam pytanie.Od trzech lat mam zawieszona dzialalnosc gospodarcza(jednoosobowa)Dotychczas firma nie uzyskala zadnych dochodow i przez brak mozliwosci prowadzenia dzialalnosci zostalal zawieszona. Narazie jezcze nie zostala zamknieta....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 24 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy sprzedawca może mieć wiele kont na ebay?

Witam,od pierwszego sprzedającego jako firma - po miesiącu nie wysyłania przedmiotu i braku odpowiedzi (odezwał się w końcu po wystawieniu negatywa)- Napisał, że miał zawał serca i był w szpitalu. Na jego nieszczęście inny kupujący wystawił mu negaty...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 34 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Spór ze sprzedającym, wniosek o odszkodowanie do paypal.

Cześć, mam pewien problem, proszę o porady.Wylicytowałem przedmiot na ebay, niestety sprzedający bezmyślnie tak go zapakował, ze poowijał go taśmą klejącą i cały jest upaćkany klejem, a jest to przedmiot kolekcjonerski, historyczny, więc nie można go...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 52 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nowe, puste konto sprzedawcy zablokowane

Prowadzę sprzedaż firmową na innych platformach sprzedażowych w PL. Założyłem tutaj nowe konto firmowe, aby rozszerzyć działalność. Podałem wszystkie potrzebne dane firmowe, wszystko przebiegło bez problemu. Odłożyłem to konto na niecałe dwa tygodnie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 31 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań