Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

problem ze sprzedawca dostal komputer nie oddal pieniedzy

kupilem Mac pro rok temu ostatnio wymienilem dysk na wiekszy i sie okazalo ze komputer jest skradzionyodezwalem sie do sprzedawcy odpisal mi ze odda mi pieniadze jesli odesle komputer komputer dotarl na mieksce mial mi przeslac kase prosil o paypal (...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 59 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

B2C ClearanceStatus4

Witam Zamówiłem pewną część zamienna do telefonu i przesyłka utkneła. Powinna być u mnie 4 sierpnia jest już 14 sierpnia i status przesyłki nie zmienił się. W tej sprawie na razie nie chcę się kontaktować ze sprzedawcą ponieważ nie chcę wprowadzać ni...

B2C.png
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 164 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszustwo ze współudziałem ebaya

Kupiłem dwie kolekcjonerskie edycje za 250$ z dostawą na mój adres do USA. Ostatni punkt trackingu brzmiał "Delivered to Agent for final delivery". Po tygodniu od tego momentu dotarło awizo z USPS z prośbą o dopłatę ponad 100 dolarów. Nie zrobiłem te...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 56 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

faktura na zakup towaru

jak skutecznie na ebay mozna zaznaczyc (oczywiscie kupując od firmy), że potrzebuje pełnej faktury?zwłaszcza ze sprzedającymi z IT jest zawsze problem, wpisuje to w komentarzu w czasie zakupu/płatnosci (nikt na to chyba nie patrzy), potem rozpoczyna ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 103 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Podrobiony przedmiot i zwrot pieniędzy

21 maja rozpoczęłam spór, ponieważ otrzymałam podrobiony przedmiot, gdzie w opisie było napisane 100% oryginał.Po wymianie kilku wiadomości ze sprzedającym został on zamknięty przez ebay, ponieważ sytuacje też zgłosiłam do paypala. Jest napisane, że ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 65 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Problem z przesylka

Witam wygrałem aukcje zapłaciłem tego samego dnia, sprzedawca wysłał kurierem z odbiorem do podpisu i nie jestem w stanie jej odebrac prosiłem kilka razy o zmianę rodzaju dostarczenia ale sprzedawca stwierdził że to nie jego problem. W opisie jest do...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Jak wpisać polski numer telefonu do weryfikacji?

Jak wpisać polski numer telefonu do weryfikacji? Wpisywałem kilkakrotnie nr kom. i pokazuje że błędnie wpisany. Podawałem telefon komórkowy i stacjonarny i wyskakuje błąd.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 136986 Wyświetlenia
  • 32 odpowiedzi
  • 9 podziękowania

Rozwiązane! zwrot za wadliwy przedmiot od sprzedawcy

Kupiłam kilka przedmiotów od jednego sprzedawcy, jeden z nich był wadliwy.Po kontakcie ze sprzedawcą, napisał aby podać mu adres mailowy, wówczas zwróci za ten przedmiot na paypal. Problem taki, że paypal próbuje wyłudzić moje dane i nałożył mi ogran...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 54 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Shipping a import charges, na czym to polega?

Tak więc chciałbym kupić takie buty i mam pytanie Shipping: $21.42 International Priority Shipping to Poland via the Global Shipping Program | See details Import charges: $26.76 (amount confirmed at checkout) No additional import charges on delivery ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2711 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Sprzedający nie odpowiada na wiadomości

Kupiłem od sprzedawcy z UK 4 przedmioty. Kiedy miałem je dodane do koszyka, wysłałem prośbę o podanie łącznej kwoty do zapłaty. Po skorzystaniu z tej opcji wyświetlił się komunikat: "Niestety, nie możemy w tej chwili przetworzyć Twojego polecenia. Er...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 31 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie dostałem potwierdzenia zakupu

Dzień dobry dzisiaj zakupiłem przedmiot nie dostałem żadnego potwierdzenia zakupu ani w historii zakupu mi się nie pokazuje a pieniądze zostały pobrane z konta

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 74 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nowa mądrość etapu logowanie SMS

Nadszedł kolejny etap tresury i inwigilacji, patrzyłem na niemieckim forum ebayu to tam duże niezadowolenie.Jeżeli ktoś się zawsze wylogowuje to jest to jakiś problem, a najgorzej mają ci którzy mają kilka kont bo jak wszystkie masz na ten sam numer ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 291 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania