anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka przedmiotów do USA - możliwe opcje

Witam,

 

Niestety nadal zdaża się, że przesyłki do USA nie dochodzą, w 98% jest to Floryda 😕  Czy są jakieś inne opcje oprócz wysyłki listem poleconym przez naszą kochaną pocztę, co jak wiadomo nie zadowala kupującego bo itak nie może tego śledzić po opuszczeniu naszego kraju.  Wiem, że jest jeszcze opcja Global Express, która w moim przypadku kosztuje więcej niż produkt więc to też odpada.

 

Może zna ktoś jakieś mniejsze firmy prywatne (nie mam na myśli DHL, PDP, etc bo tam nie wiedzą ile brać) które wysyłają do stanów ze śledzeniem w kwocie mniejszej niż 40 zł (Global Express) ?

 

 

Jest to bardzo nie komfortowe jeśli wysyła się produkt za ocean, a po miesiącu wkurzony klient obarcza winą nas. Finalnie żeby uniknąć negatywa zwracamy zarobione pieniądze i jeszcze tracimy na zaginionej lub skradzionej paczce.

 

 

Pozdrawiam

 

Oskar

 

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Wysyłka przedmiotów do USA - możliwe opcje

do mnie dochodza w Stanach. Polecona priorytetowa do 200 gram za 24,60 zl, do 1 kg. za 51,30.

 

Listonosz przynosi do podpisu lub trzeba udac sie na poczte w ciagu 3 tygodni. 3 razy zostawiaja awizo.

 

Przesylka musi byc w kartoniku. Niestety polskie koperty rozlatuja sie w drodze. Sa za slabe. Stad moga zaginac.

 

 

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź