anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

USPS FirstClass International Ocean czas dostarczenia.

gorgu
Użytkownik

Witam. Zamówiłem niedawno towar ze stanów. Dowiedziałem się, że zostanie on puszczony oceanem. (FirstClass International). Sprzedawca dał mi info, że dostarczenie do Polski będzie trwało 10-32 dni. Czy to jest w ogóle możliwe? (Byłem pewien, że będzie to transport lotniczy) Jeżeli nie to sobie poczekam. Lecz gdy towar nie dojdzie kiedy zbliży się termin 45dni od kliknięcia KUP TERAZ, zakładać spór?



PS. Pewnie multum takich pytań zadawano, ale jestem nowy i nie mogę się dokopać do tego konkretnie. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi 🙂

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

USPS FirstClass International Ocean czas dostarczenia.

Dowiedziałem się, że zostanie on puszczony oceanem.


 


a skąd takie przypuszczenia, od kogo się dowiedziałeś?, gdzie to wyczytałeś?


 


 (Byłem pewien, że będzie to transport lotniczy)


 


Zgadza się, jest to transport lotniczy


 


nie ma znaczenia czy wybierzesz firs class international czy priority czy express i tak to wszystko poleci


 


Sprzedawca dał mi info, że dostarczenie do Polski będzie trwało 10-32 dni. Czy to jest w ogóle możliwe?


 


Tak, jest to możliwe, pod warunkie, że o tak gdzieś po drodze nie zaginie, a jakiś tam % tych przesyłek ginie


 


Lecz gdy towar nie dojdzie kiedy zbliży się termin 45dni od kliknięcia KUP TERAZ, zakładać spór?


 


spór możesz zakładać w każdej chwili nawet po 7 dniach od zakupu, ale nie w przekraczającym terminie 45 dni od momentu kup teraz lub wygrania licytacji


 


; )


 


 


 


 

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

USPS FirstClass International Ocean czas dostarczenia.

gorgu
Użytkownik

Zapytałem bezpośrednio sprzedawce o to czy przesyłka będzie wysłana drogą lotniczą czy oceanem.


Dostałem konkretną i krótką odpowiedź.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

USPS FirstClass International Ocean czas dostarczenia.

ale to jest niestety nie prawda ; )


 


ona leci a nie płynie; trochę to dziwne, że tak doświadczony ebayer wprowadza w błąd


 


skoro napisał, że czas dostawy od 10-32 dni to nie ma szans, aby ona dopłynęła do Polski w ciągu tych minimum 10 dni


 


 

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

USPS FirstClass International Ocean czas dostarczenia.

gorgu
Użytkownik

Miałeś rację. Przesyłka wysłana 10.09 dotarła do mnie dziś 20.09 w tym był weekend, czyli 8 dni roboczych szła. Pozytywnie ;] Pozdrawiam. (Nie wiem tylko czemu mi palnął ocean, może byłem zbyt upierdliwy i chciał mnie zgasić 🙂 )

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

USPS FirstClass International Ocean czas dostarczenia.

bardzo szybko doszła i w gruncie rzeczy nie zaginęła ; )

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź