anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tragiczne praktyki Polskiego TEAMU EBAY

 

Chciałbym zapoznać forumowiczów z karygodnym zachowanie sie teamu Polskiego EBAY .

Kupujący z Australii kupił ode mnie dwie monety . Wpłacił zbyt mało na ich przesyłkę i próbowałem poprosic go o mała dopłatę . Miałem już dość doplacanie i finansowanie przesyłek " biednym Niemcom i Amerykanom " . Zamiast dopłaty zalozył mi spór ( podobno na serwisie australijskim !! ? - monety kupił na serwisie Polskim !! ) . Ebay Australijski w ekspresowym tempie zablokował mi należna mu  kwotą zwrotu 117,50 PLN . Ebay Polski ? powiadomił mnie że wplynął do niego spór i ktoś w czasie 48 godzin się ze mna skontaktuje , niestety upłynęło kilkanaście minut i spór został rozstrzygnięty na moją niekorzyść i EBAY ( JAKIŚ - nie wiem czy Polski czy KSIĘŻYCOWY ! ) oddał pieniądze kupujacemu . Polski EBAY lub Australijski zażądał ode mnie zwrotu pieniędzy w wys. €29,39 ) co daje kwotę styczeń 2016r kurs średni euro 4,4730 = 131,32 PLN !!! . Zażądano ode mnie  13,81 PLN więcej ???? . Finałem tego ZAJŚCIA jest obecnie blokada mojego konta sprzedawcy . Od kilku miesięcy walczę z cynizmem i arogancją członków Polskiego TEAMU  EBAY . Próbuję ustalic i wyjaśnic wysokość kwoty żądania niestety jestem ignorowany .

Byście mieli jakiś pogląd zamieszczam treśc mojego ostatniego e-mail przesłanego w dniu dzisiejszym 25.02.2016r.

 

Ponownie zapewne z kaprysu postanowiliście mnie ignorować i szantażując mnie chcecie zmusić do zapłaty haraczu . Od dłuższego czasu proszę o załatwienie mojej sprawy jako użytkownika - klienta Polskiego Portalu EBAY i nie godzę się na to bym zatrudniając tłumacza miał pisać do EBAY Australijskiego i musiał się tam z czegoś tłumaczyć . Tylko EBAY Polski w zwiazku z uzgodnioną z nim umową ma prawo cokolwiek żądać lub oczekiwać odemnie . Wystawiłem przedmiot na Polskim portalu EBAY i to z tym portalem jestem zwiazany umową jego sprzedaży . Nie interesuje mnie to gdzie i przez jakie znajomości klient - kupujący z Australii coś załatwiał . Nawet gdyby żądał ode mnie czegoś w jego imieniu sam prezydent Obama lub głowny wódz ZULUS CZAKA i coś mi nakazywał to dla mnie istotnym partnerem do rozmów jest Polski EBAY . Nie interesują też mnie Wasze - EBAY Polskiego ! , podległości i zobowiazania względem EBAY niemieckiego , amerykańskiego i inne . Nie z nimi zawierałem umowę i nie na ich portalach cokolwiek sprzedaję . Być może Was obowiązują takie podległości lecz mnie to nie obchodzi . Widząc że żądacie nie wiadomej mi zapłaty chcąc się rozliczyć wielokrotnie pisalem do Was o wyjaśnienie z czego ona wynika . W Wolnym Państwie Demokratycznym żądający pieniędzy ma obowiazek wyjaśnic dlaczego ich żąda i uzasadnić swoje żądanie . Wielokrotnie prosiłem o szczególowe wyjaśnienie na jakiej podstawie żadacie zapłaty aż 30,40 EUR . . Raz podaliście jakieś numery aukcji których wogóle nie mogłem znaleźć , raz podaliście złe podsumowanie kwot , w końcu dowiedziałem się z czego to żadnie wynika praktycznie od Pay/Pal . . Niestety żadacie mało tego że nie takiej waluty kwoty jaką otrzymałem za przedmiot  ( zapłacono mi w zlotówkach a nie w EURO ! ) , to jeszcze zawyżonej kwoty . Pay/Pal otrzymało od Was na poczet zwrotu pieniędzy kupującemu kwotę 117,50 PLN ( Pay/Pal potwierdziło wpływ na moje konto takiej kwoty i natychmiastowe odblokowanie mojego konta zablokowanego przez Was taka należnością ) - to następny temat na jakiej podstawie Pay/Pal honoruje wasze wejścia na prywatne konta w PAy/Pal tym bardzie po rozłączeniu się tych portali . Obecnie  żądacie zapłaty ( Spłaty zwrotów pieniędzy €29,39  za tę transakcję ) co daje kwotę styczeń 2016r kurs średni euro 4,4730 = 131,32 PLN !!! . Na jakiej podstawie żądacie aż 13,81 PLN więcej ???? . Cały czas podejmuję próby kontaktu z Wami i wyjaśnienia Wam błędu jaki czynicie , lecz Wy macie za nic moje zastrzeżenia i obiekcje i miast wyjaśnić uzasadnić Wasze żądanie to słowa i groźby wprowadziliście w czyn blokując mi moje 14 letnie konto . Ten kto żąda bez uzasadnienia od drugiego człowieka pieniedzy grożąc miu i zastraszając go konsekwencjami w wyniku braku zapłaty ,  jest szantażystą . Ten kto wprowadza w czyn swoje grożby , staje się Przestępcą . Takie zachowanie to bardzo poważne przestępstwo . Jeśli do jutra nie odblokujecie mojego konta i nie skontaktujecie się ze mna by ustalić właściwą wysokość zwrotu pieniędzy ( ja tego absolutnie nie unikam ) zawiadamiam Policje i prokurature . Nie pozwolę z siebie robić durnia i idioty .
Attylla1_2006

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Tragiczne praktyki Polskiego TEAMU EBAY

w przypadku tranzakcji na ebay pl  Z AUTOMATU NA KONTO PAYPAL PL DOSTAJESZ

ZŁOTÓWKI

 

ale z australi płaci w $ za towar i TYLE SAMO  w $ ma odzyskać  i z tego wynika ta różnica 13 zł wiecej po twojej stronie

 

pln tracą  WARTOŚĆ WZGLEDEM  euro czy dolarów czy funta ....

 

 

australi = dolar australiski = przelicznik na euro = na zł

 

za kazde przewalutowanie do 3-4 % na twoja nie korzyść  == 13,81  ostatecznie ....

 

 zapłac i tyle

 

i nie zgadzaj sie na wysyłkę do australi 

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź