anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szykanowanie przez administracje Ebay.pl czy zwykła niewiedza ?

Ot i dostałem wiadomość od Ebay.pl

Witaj pestek1,

Zauważyliśmy, że przedmioty oferowane za pośrednictwem tego konta zostały wystawione niezgodnie z naszymi zasadami Noże. Zdajemy sobie sprawę, że możesz nie znać tych zasad lub że było to zwykłe przeoczenie, dołączamy zatem informacje o tych zasadach. Przestrzegaj ich, aby uniknąć problemów z aukcjami w przyszłości. Musieliśmy również podjąć następujące działania:
- Aukcje, które naruszały te zasady, zostały usunięte.  Lista usuniętych aukcji znajduje się w dalszej części tej wiadomości.
- Mamy zapisane wszelkie związane z tym opłaty na konto.

Ze względu na obowiązujące przepisy prawa w serwisie eBay zasadniczo nie wolno sprzedawać broni (w tym noży).

Przykłady niedozwolonych przedmiotów:
- noże automatyczne, w tym:
- noże typu Balisong i Batanga;
- noże sprężynowe;
- noże motylkowe;
- noże grawitacyjne;
- noże z wysuwanym ostrzem;
- noże otwierane przyciskiem;
- noże ukryte, w tym wyglądające jak długopis lub szminka;
- noże typu push dagger i noże z rękojeścią w kształcie litery „T”;
- miecze;
- katany;
- ostrza ukryte;
- noże do rzucania.

 

Żadnego z podpunktów nie złamałem.....mało tego takie noże jak moje usunięte są ogólnie dostępne na Ebay.....czy to jest szykanowanie ?. Zapewnie konkyrencja mi aukcje zgłosiła a nasz fantastyczny Ebay.pl nawet nie sprawdził i mi pokasował.Może mi ktoś wyjaśnić zachowanie adminów i dać link gdzie mogę bezpośrednio złożyć skargę do Ebay na obsługę Ebay.pl ?.Dziękuję.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Szykanowanie przez administracje Ebay.pl czy zwykła niewiedza ?

Temat do zamknięcia.Dziękuję za takie podejście obsługi noże wycofane.Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Szykanowanie przez administracje Ebay.pl czy zwykła niewiedza ?

Temat do zamknięcia.Dziękuję za takie podejście obsługi noże wycofane.Pozdrawiam.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź