Odpowiedz
Highlighted
Użytkownik

Spór o nieotrzymanie przedmiotu w noc zakupu

Miał ktoś z Was taki problem?

Czubek (damiasmolinsk0)  kupił o 1:00 nocy szablon, zapłacił Paypalem i zaznaczył opcję "zapłacone" na ebay.

Rano sprawdzam skrzynkę,a tam maile  z awanturą i groźbami,że plik nie wysłany w nocy. Wysłałem zakupione pliki i info,że w nocy nie pracujemy,wysyłamy w dni robocze w godz. pracy firmy.

Czub cofnął płatność paypal, wstawił negatywa. Otworzyłem spór na Paypal, ale bez efektu.

Już pomijam fakt,że opisie aukcji stoi "jak wół" wysyłka w 2 dni robocze.

Komuś z Was udało się rozwiązać problem z podobnym złodziejem? 

Użytkownik

Dot.: Spór o nieotrzymanie przedmiotu w noc zakupu

odpowiedź dla lenkawroclaw

Jakiś czas temu , miałeś potyczke słowną z uzytkowniłem który używał Twój szablon , może to w ramach zemsty konto nowe , i Polak.
nie rozumiem jak mógł cofnąć płatność ? 

Zgłoś do ebay że masz problem z kupującym tylko raczaj do Niemieckiego napisz bo widziałem że konto ma zarejestrowane w Niemczech .

Użytkownik

odpowiedź dla sebastian12113

Tez  jestem ciekawy jak mogl cofnac platnosc Paypalem chyba ze otworzyl spor ale to za wczesnie na otwarcie.

Użytkownik

Jak faktycznie zapłacił to automatycznie odznacza się ikonka.
Jeżeli zrobił to samodzielnie to nawet nie zapłacił i nie miał takiego zamiaru.
Użytkownik

odpowiedź dla sebastian12113

Kupił, zapłacił Paypalem. Rano wysłałam pliki, patrzę na Paypal, a ten po 8 godz. od zakupu, otworzył spór,że towar niedostarczony-chociaż mam na to 3 dni,zgodnie z opisem aukcji. Kasę jemu zwrócono, a dzisiaj rano dostałam maila,że klient miał rację w całym tym sporze. Szkoda słów....

A ten drugi typek-zlodziejaszek  to naciąga klientów też poza ebayem wysyłając jako portfolio moje pliki. Na ebayu danych firmy nie udostępnił,ale zaczynają wydzwaniać jego "zadowoleni" Klienci.  

Mam klientów z różnych zakątków od Kanady po Izrael, a takie szopki to- z przykrością mówię- tylko z Polakami. Kilku typków robi opinię wszystkim. Jak się dziwić,że mamy opinię taką a nie inną?

Użytkownik

odpowiedź dla marek101

też tak myślałam,ale popatrz: (załącznik). 7 sierpnia kupuje, 8 sierpnia dostaje produkt, a 10 sierpnia otwiera spór,że produktu nie otrzymano.

Użytkownik

[ Edytowane ]

A próbowałaś się odwołać od decyzji i opisać swoją wersje tej żałosnej sytuacji ??

Walcz do samego konca , nie bójmy tego nazwać okradł Cie w białych rękawiczkach.

To że masz w aukcji że wysylasz w 3 dni czy 3 godziny to mało kogo obchodzi masz tego doskonały przykład.