anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spór o nieotrzymanie przedmiotu w noc zakupu

Miał ktoś z Was taki problem?

 

Czubek (damiasmolinsk0)  kupił o 1:00 nocy szablon, zapłacił Paypalem i zaznaczył opcję "zapłacone" na ebay.

Rano sprawdzam skrzynkę,a tam maile  z awanturą i groźbami,że plik nie wysłany w nocy. Wysłałem zakupione pliki i info,że w nocy nie pracujemy,wysyłamy w dni robocze w godz. pracy firmy.

 

Czub cofnął płatność paypal, wstawił negatywa. Otworzyłem spór na Paypal, ale bez efektu.

 

Już pomijam fakt,że opisie aukcji stoi "jak wół" wysyłka w 2 dni robocze.

 

Komuś z Was udało się rozwiązać problem z podobnym złodziejem? 

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Spór o nieotrzymanie przedmiotu w noc zakupu

Jakiś czas temu , miałeś potyczke słowną z uzytkowniłem który używał Twój szablon , może to w ramach zemsty konto nowe , i Polak.
nie rozumiem jak mógł cofnąć płatność ? 

Zgłoś do ebay że masz problem z kupującym tylko raczaj do Niemieckiego napisz bo widziałem że konto ma zarejestrowane w Niemczech .


Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Spór o nieotrzymanie przedmiotu w noc zakupu

Tez  jestem ciekawy jak mogl cofnac platnosc Paypalem chyba ze otworzyl spor ale to za wczesnie na otwarcie.

 

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Spór o nieotrzymanie przedmiotu w noc zakupu

Jak faktycznie zapłacił to automatycznie odznacza się ikonka.
Jeżeli zrobił to samodzielnie to nawet nie zapłacił i nie miał takiego zamiaru.
Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Spór o nieotrzymanie przedmiotu w noc zakupu

Kupił, zapłacił Paypalem. Rano wysłałam pliki, patrzę na Paypal, a ten po 8 godz. od zakupu, otworzył spór,że towar niedostarczony-chociaż mam na to 3 dni,zgodnie z opisem aukcji. Kasę jemu zwrócono, a dzisiaj rano dostałam maila,że klient miał rację w całym tym sporze. Szkoda słów....

 

A ten drugi typek-zlodziejaszek  to naciąga klientów też poza ebayem wysyłając jako portfolio moje pliki. Na ebayu danych firmy nie udostępnił,ale zaczynają wydzwaniać jego "zadowoleni" Klienci.  

 

Mam klientów z różnych zakątków od Kanady po Izrael, a takie szopki to- z przykrością mówię- tylko z Polakami. Kilku typków robi opinię wszystkim. Jak się dziwić,że mamy opinię taką a nie inną?

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Spór o nieotrzymanie przedmiotu w noc zakupu

też tak myślałam,ale popatrz: (załącznik). 7 sierpnia kupuje, 8 sierpnia dostaje produkt, a 10 sierpnia otwiera spór,że produktu nie otrzymano.

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Spór o nieotrzymanie przedmiotu w noc zakupu

A próbowałaś się odwołać od decyzji i opisać swoją wersje tej żałosnej sytuacji ??

Walcz do samego konca , nie bójmy tego nazwać okradł Cie w białych rękawiczkach.

To że masz w aukcji że wysylasz w 3 dni czy 3 godziny to mało kogo obchodzi masz tego doskonały przykład.

 

 

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Spór o nieotrzymanie przedmiotu w noc zakupu

Tak już wysłane ze wszytkimi screenami.

 

Na razie mam info,że mają 30 dni na rozpatrzenie i mail od maszyny tłumaczącej, że powinienem przeczytać w pomocniku Ebay jak sprzedawać,żeby klienci byli zadowoleni, bo jak na razie mają wiele uwag do obsługi klienta przez moją firmę.

 

Żenująca sytuacja, ale zobaczymy jak odniosą się do sytuacji, mając "jak wół" potwierdzenie w screenach, że "Klient" przedawkował lub za dużo pali.

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź