Skasowane aukcje

Przepraszam że zabieram głos na forum w takiej sprawie.

Kilka dni temu zakończyły się moje aukcje, podczas ponownego wystawiania z magazynu "niesprzedane" zniknęło mi kilkaset aukcji.

Napisałam do administratorów - ale dostaję jakieś mało poważne odpowiedzi np. - "minęło już 60 dni" i niemożliwe jest ponowne odtworzenie magazynu ! 

Minęło 4 dni ! Skasowanie aukcji to nie moja wina ! - tylko usterka techniczna, co ciekawe do dzisiaj mimo że magazyn niesprzedanych był pusty pokazywało mi jakieś 1900 aukcji !

Rok temu miałam podobny przypadek i dział techniczny eBay.pl bez problemu odtworzył mi magazyn.

Chodzi mi o to aby dział techniczny przywrócił mi magazyn z dnia 24 lipca, gdy zakończyły się wszystkie moje aukcje.

Mam nadzieję, że przeczyta to ktoś kompetentny i nie będę czytać bzdur o tym, że minęło 60 dni.

Czy ktoś miał podobne doświadczenia ?

Proszę o radę i z góry dziękuję.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Skasowane aukcje

Dziś zostały usunięte moje aukcje z sekcji nieprzedane (minieło 60 dni), czy ktoś miał podobną sytuacje jak użytkownik powyżej ? czy jest jakiś cień szansy że ktoś przywróci mi ponad 500 aukcji bym mógł je ponownie wystawić ? Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Skasowane aukcje

Sprawdź jeszcze  w zakładce zarchiwizowane.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Skasowane aukcje

A gdzie znajdę tą zakładkę ? w zakłade sprzedaż mam tylko i wyłącznie pokazane sekcje 1)zapisane wersje robocze / 2)zaplanowane / 3)sprzedawane / 4)sprzedane / 5)niesprzedane / 6)usunięte , w sekcji usunięte jak i w innych sekcjach nie ma ani jednej aukcji , sortując 60dni 31dni etc... jak narazie ktoś mądry w odpowiedzi z firmy ebay napisał mi że dobrym pomysłem jest od nowa wystawienie aukcji ręcznie tak jak to się zwyczajnie robi i żebym się nie martwił ponieważ mam taką możliwość ........

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź