Problem z kosztami przesyłki

Jestem Nowym Sprzedawcą - póki co jako zwykły użytkownik - nie firma  i ustaliłam koszty przesyłki, po czym wchodzę na swój wystawiony produkt, wybieram ilościowo dwa produkty aby zobaczyć ile mi naliczy i za każdy następny produkt nalicza mi 100% kosztów a chcę żeby za każdy następny było 0,00 zł  Bardzo proszę o pomoc !! 

 

Wybrałam też te łączne zakupy czy coś takiego bo myślałam, że nie będzie naliczać ale różnicy nie widzę. 

 

Pozdrawiam Magda 

Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

Problem z kosztami przesyłki

http://pages.ebay.pl/help/pay/shipping-discounts.html

 

btw 50 zł to koszt wysyłki za granicę jednego produktu?

Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

Problem z kosztami przesyłki

50,00 zł to koszt wysyłki za granicę, tyle, że za każdą następną nalicza mi drugie tyle  i nie wiem jak to zmienić i to samo tyczy się przesyłek krajowych 😕  dodatkowo ebay mi odp, że póki co nie mogę sprzedawać za granicę ponieważ nie uzyskałam 10 sprzedaży. 

 

 

Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

Problem z kosztami przesyłki

i 50 zł to nie koszt wysyłki jednego produktu oczywiście, spokojnie może być kilka 🙂 tyle że nie wiem jak to zmienić. od kilku dni "bawię" się z ebayem. 

Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

Problem z kosztami przesyłki

Ustawiłam łączną przesyłkę, wpisywałam kwoty na kolejny produkt również wybierałam opcję bezpłatnej przesyłki za każdy następny produkt ale wciąż mi liczy 100% 😕  

Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

Problem z kosztami przesyłki

wpisz 0 zeta przy kolejnym, jesli ktos kupi 4 produkty zapłaci tylko 50 zeta za koszty dostawy

Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

Problem z kosztami przesyłki

Ja mam ustawione 0zł za kolejny, a jak się wejdzie na aukcje w wysyłkę to też dodate pełną kwotę za każdy następny...

 

Mało tego jak wystawiam aukcję udostępniam płatność przelewem jak i za pobraniem, a później w aukcji te opcje widnieją jaki niedostępne:/

 

Czy istnieje możliwość dodanie większej liczby opcji wysyłki? Bo jak wystawiam jest jedna do wyboru oraz można dodać jeszcze tylko jedną.

Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

Problem z kosztami przesyłki

Ja to już jakoś ogarnęłam po tyogdniu walki. Wkurzyłam się i zaczęłam dawać darmowe wysyłki po czym pojawiły mi się komunikaty, że aukcje do poprawy i w tych aukcjach do poprawy należy wpisać EAN i dodatkowo tam pojawia się opcja wyboru przesyłek oraz wpisania dodatkowo kwoty za każdy następny produkt, plus można jeszcze jest pole, które można zaznaczyć: dotyczące tej ustalonej odgórnie wysłki łącznej. i wszystkie 107 produktów tak zmieniłam i super ALE potem chciałam dodać kolejny produkt  więc wybrałam pierwszy lepszy i "wystaw podobny" i znowu kurcze problem bo FORMULARZ WYGLĄDA TAK JAK TEN PIERWOTNY BEZ POLA EAN, BEZ MOŻLIWOŚCI WPISANIA KWOTY ZA KAŻDY NASTĘPNY PRODUK A w nagłówku info na czerwono : dodaj pole EAN - ja pierdziele, jak ? i nie mogę dodać kolejnego produktu więc znowu zaczęłam szukać jakiegoś czystego formularza do wypełniania, który będzie zawierał to pole EAN. 

 

Szukam szukam jakiegoś hasła typu wystaw produkt, sprzedaj itp i znalazłam: obok okna gdzie wpisuje się przedmiot ktory się chce wystawić jest wyszukaj a potem zaawansowane więc nacisnęłam "zaawansowane" i wówcza powyżej hasła: wyszukiwanie zaawansowane" jest "witaj magdalena" "sprzedaj" "kontakt" i to SPRZEDAJ TO TEN FORMULARZ Z TYMI WSZYSTKIMI POTRZEBNYMI POLAMI. i teraz jak wybieram "sprzedaj podobny" który był wystawiany bezpośrednio z tego formularza to pojawia mi się właśnie ten formularz. 

Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

Problem z kosztami przesyłki

a i jak się kilka na sprzedaj to potem przekierwouje znowu trzeba kliknąć sprzedaj i wtedy wybiera się kategorie itd i potem jest kontynuuj i jest formularz. 

 

Gdzieś obiło mi się o uszy że żeby przelew był dostępny to nie pamiętam czy trzeba mieć ileś też komentarzy czy czegoś tam, na pewno jakieś warunki trzeba spełniać bo ja też mam to zablokowane 😕 

Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

Problem z kosztami przesyłki

Dzięki za odpowiedź. Swoją drogą nierozumiem jak tak wielki międzynarodowy portal może być tak beznadziejny w obsłudze i pełen błędów...

Muszę przyznać, że nasze alledrogo bije pod tym względem eBay na głowę! Nawet  świstak był pod tym względem 100 razy lepszy! 

Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź