anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PROBLEM Z INTEGRACJĄ PRESTASHOP

WITAM SERDECZNIE

SZUKAM POMOCY  ZWIĄZANEJ Z INTEGRACJĄ MODUŁU W PRESCIE TZN. MAM ZAINSTALOWANY MODUŁ KONFIGURUJE GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ TZN. DODAJE WYJĄTEGO ŻEBY EBAY POZDWALAŁ NA INTEGRACJE ZAMYKAM OKNO A W RESCIE CAŁY CZAS ONO SIĘ KRECI I NIC WIECEJ SIE NIE DZIEJE , JAK WYŁACZAM I WCHODZE W MODUŁU TO PISZE ŻE MUSZE ZAREJESTROWAC MODUŁ EBAY PROSZĘ O POMOC

Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

PROBLEM Z INTEGRACJĄ PRESTASHOP

Witam

 

Ciężko zrozumieć sens twojej wypowiedzi. Poza tym pytaj w prestashop jak ma działać ich integracja. Z tego co wiem nie ma narzędzia na polskim rynku które by współpracowało w 100% z ebay. są półśrodki które ogarniają sklep internetowy, allegro i ebay ale do szcześcia daleka droga.

 

pozdro

Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

PROBLEM Z INTEGRACJĄ PRESTASHOP

Na dobry początek, wyłącz ten os*any CAPS LOCK!!!

Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

PROBLEM Z INTEGRACJĄ PRESTASHOP

rozumiem ze korzystasz z instrukcji instalacji dostepnej na http://addons.prestashop.com/pl/rynek-afiliacja-moduly-prestashop/2742-ebay.html ?

 

masz tam info, aby problemy zglaszac prestashop poprzez http://forge.prestashop.com/secure/Dashboard.jspa

 

Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

PROBLEM Z INTEGRACJĄ PRESTASHOP

Witam, od niedawna korzystać z integracji zacząłem wystawiać przedmioty na sklepie i automatyczne wystawiają sie aukcje. Mój problem polega na ustawieniach wysyłki, w sklepie mam ustawione po wadze, jeżeli lekki przedmiot mogę wysłać do Azji za 16zł a do 2kg za 90zł na eBay lekki przedmiot jest z wysyłką tą droższą opcją. Jak prawidłowo wszystko ustawić? 

Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

PROBLEM Z INTEGRACJĄ PRESTASHOP

Modułów do Presty jest multum-podobnie jak pluginów do Woo, Bez informacji jaki to moduł ciężko powiedzieć gdzie tkwi błąd. Może to być nieaktualizowana wersja (do najnowszej presty), może to być konflikt z innymi zainstalowanymi modułami lub opcjami "ręcznie" dopisywanymi do kodu, może być w sklepie zapisana opcja,żeby nic automatycznie nie aktualizować. Jeśli masz licencję- support powiniem ci pomóc- napisz do nich. Jeśli to darmówa- sprawdż jakie wersje presty wspiera i czy aktualizuje będy. Trzeba też na wszelki wypadek sprawdzić jak z pojemnością twojego serwera.

 

/*---Pomogłem-zaznacz odpowiedź jako zaakceptowaną---*/

Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

PROBLEM Z INTEGRACJĄ PRESTASHOP

Mam problem z integracją Prestashop 1.6.1.10  z oficjalnym modułem Ebay v1.15.4. 

Moduł pobiera te same zamówienia co 30 minut duplikując je wielokrotnie. Wyłączyłem na tą chwilę automatyczną synchronizację, ale gdzy ręcznie uruchomię pobieranie nowych zamówień, to znowu pobiera wszystkie jeszcze raz, nawet gdy na ebayu oznaczę je jako wysłane. Nie mogę znaleźć w ustawieniach możliwości rozwiązania tego problemu, czy ktoś się z nim spotkał?

Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

PROBLEM Z INTEGRACJĄ PRESTASHOP

Miałem podobnie. Za nic w świecie nie dało się tego ogarnąć. Błąd niby znikał, żeby po jakimś czasie powrócić.
Pomogła zmiana systemu na którym stał sklep, jeden dzień zabawy i po problemie. W systemie z którego teraz korzystam jest o wiele więcej opcji. W końcu integracje z Allegro mam na najwyższym poziomie. Rozważ takie rozwiązanie, a nóż inny system sklepu spodoba ci się bardziej.

Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

PROBLEM Z INTEGRACJĄ PRESTASHOP

Pod wzgl. integracji z Ebay sprawniejszą synchronizację mają sklepy na Woocommerce. Z prestą w tej materii mam niemiłe wspomnienia- muli,zawiesza się, duplikuje.  szkoda czasu i atłasu.

Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

PROBLEM Z INTEGRACJĄ PRESTASHOP

Nowy moduł ebay jest bardzo żle zrobiony. Na sklepie mam ponad 50 tyś produktów ale tylko 300 jest dostępnych na magazynie, a moduł synchronizuje wszystkie produkty. Ma ktoś może dostęp do starej wersji i mógłyb udostępnić? Bo mnie szlak trafia. 

Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź