anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ograniczenie sprzedaży, a zaległa prowizja dla serwisu Ebay

Hej,

 

mam pytanie czy blokada wystawiania przedmiotów w serwisie Ebay jest zależna od wysokości należnej prowizji z poprzednich sprzedaży. Konto nie ma nałożonych ograniczeń z tytułu zbyt późno opłaconych faktur, ale ma blokadę na wystawianie przedmiotów. Po próbie wystawienia przedmiotu wyświetla się komunikat:

 

Zauważyliśmy, że nie masz ustawionej formy płatności dla swojego konta eBay. Gdy wykonasz to działanie, będziesz mógł(mogła) wystawić więcej przedmiotów.

 

Gdy próbuję ustawić automatyczne wpłaty wyskakuje mi kolejny błąd:

 

W tej chwili nie możesz korzystać z tej opcji. Tylko użytkownicy, których walutą rozliczeniową jest euro, mogą korzystać z płatności kartą kredytową. Informacje o dostępnych formach płatności znajdziesz na stronie Mój eBay > Konto sprzedawcy.
Aby uzyskać dalsze informacje, skontaktuj się z Obsługą klienta eBay.

 

 

Teraz sam nie wiem czy blokada jest spowodowana prowizją dla Ebay czy brakiem ustawionej formy płatności.

 

Proszę uprzejmie o pomoc.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Ograniczenie sprzedaży, a zaległa prowizja dla serwisu Ebay

Witam

 

prawdopodobnie masy przekroczony limit opłat. W euro jest to coś koło 240 Euro w PLN będzie pewnie z 1000 zł

 

Wysztarczy że zaplacisz częśc żeby zejść poniżej maksymalnego salda 240 euro i będziesz mógł wystawiać.

 

Oczywiście znowu do kwoty rachunku 240 euro.

 

Mam nadzieję że pomogłem

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Ograniczenie sprzedaży, a zaległa prowizja dla serwisu Ebay

Witam

 

prawdopodobnie masy przekroczony limit opłat. W euro jest to coś koło 240 Euro w PLN będzie pewnie z 1000 zł

 

Wysztarczy że zaplacisz częśc żeby zejść poniżej maksymalnego salda 240 euro i będziesz mógł wystawiać.

 

Oczywiście znowu do kwoty rachunku 240 euro.

 

Mam nadzieję że pomogłem

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź