Kupujący chce mnie oszukać!

Sprzedałam 2 sztuki perfum do Armenii. Kupujący już po 2 dniach od zakupu wystawił mi negatywa ponieważ nie wpisałam nr przesyłki. W warunkach aukcji mam napisaną wysyłkę w ciągu 5 dni. Teraz kupujący pisze do mnie, że paczkę odebrał ale w kopercie był jeden pusty kartonik po perfumach. Wysłał mi niby na dowód 2 zdjęcia koperty i pustego kartonika. Teraz grozi otwarciem sprawy. Co robić?

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Kupujący chce mnie oszukać!

Sprzedales do kraju wysokiego ryzyka.

Wystawil ci negatywa, no to juz po krzyku. 

Oszustwo jest ewidntne al nie dla Ebay. Stoisz na przegranej pozycji.

 

Ignoruj go - czasami pomaga a jesli otworzy spor popros o zwrot zakupu. Pomaga dosc czesto

**************************************
Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Kupujący chce mnie oszukać!

Wykresl Armenie, byly Demolud, byle republiki sowieckie, Afryke, byla Jugoslawie z listy krajow do ktrrych wysylasz a dobrze na tym wjdziesz
Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Kupujący chce mnie oszukać!

No to właśnie on napisał, że chce zwrócić towar. Tylko jaki skoro twierdzi, że dostał puste pudełko... 😞

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Kupujący chce mnie oszukać!

Dzięki za radę. Tak zrobię.

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Kupujący chce mnie oszukać!

Witam. Jednak sprwiedliwość czasem wygrywa!!! Emotikon: Szczęśliwy Kupujący poprosił eBay o rozstrzygnięcie sprawy... No i rozstrzygnęli na moją korzyść. Wszystkie dowody kupującego były chyba jednak mało wiarygodne. Mam nadzieję, że więcej mnie to nie spotka.

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Kupujący chce mnie oszukać!

Nie ciesz sie, Armenia stoi jeszcze nizej na drabinie przekreciarzy niz Polska po prostu uznali że jak z Armenii to na pewno kręci 🙂

Jakby to było USA lub Niemcy to bys  zapomniał o pieniadzach i na dodatek zarobił bys warringa.

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź