anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam płytę jako niezarejestrowany użytkownik.

Witam wszystkich serdecznie.
Chciałam szybko zrobić zakup pewnej płyty a konkretnie "Combichrist - Making Monsters" więc zrobiłam to jako użytkownik niezarejestrowany. Zrobiłam przelew i czekałam miałam ją dostać 16-22 września... Po kilku dniach od zrobienia zamówienia założyłam konto bo uznałam że skoro już tutaj kupuje to może wróce jeszcze nie raz... Może jestem cholernie niecierpliwa ale napisałam mail do podobno "najlepszego" sprzedającego u którego ową płytę zamówiłam. NIE ODPOWIADA. Chciałam napisać do ludzi z ebay jednakże nijak nie da sie z nimi skontaktować, nigdzie nie ma maila ani telefonu. Klikając w linki przekierowują mnie w kółko w to samo miejsce i w kółko jestem odsyłana gdzie indziej. **bleep** mnie bierze za przeproszeniem. Mam nadzieje, że nie zgorszyłam nikogo moim jakże wulgarnym słownictwem ale ile można mieć cierpliwości? Jak tylko uporam się z tą aukcją nigdy tu nie wrócę. Ostrzegają przed allegro a jakoś do tej pory nie miałam z nimi żadnego problemu nawet jak kupowałam jako użytkownik niezarejestrowany. Zamówienia były zawsze na czas, nie miałam problemów z sprzedającym ani z próbą kontaktu z pracownikami allegro. Ktoś byłby tak dobry i podał mi email do nich? Muszę w końcu to załatwić...

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Kupiłam płytę jako niezarejestrowany użytkownik.

Nie mozna skontaktowac sie z obsluga Ebay.pl - nie wiadomo czy to chwilowo  czy juz tak bedzie . niewiadomo poniewaz nie mozna sie z nimi skontaktowac. Wielu ma tan sam problem od jakiegos czasu.

 

Jesli palcilas przelewem to nie masz szans na odzyskanie pieniedzy jesli trafilas na nieuczciwego sprzedawce.

 

Podaj link to ci powiemy co o nim myslimy, czy wiarygodny.

 

na Ebay tylko Paypalem i tylko na aukcji

**************************************
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź