anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ilość obserwujących aukcję.

Jak ustawić, żeby na moich wystawionych aukcjach widać było ilość obserwujących je osób.

 

Często widzę na innych aukcjach taki napis ("Obserwujący: ") na szarym polu pod ceną - wyświetlany w kolorze lub na czarno.

 

Szukam i głowię się nad tym tematem już bardzo długo i nie mogę znaleźć tej funkcji w ebay.

 

Czy ktoś wie jak to zrobić ?

 

Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

Ilość obserwujących aukcję.

tam gdzie format ceny i aukcji bodajze z boku masz dodaj lub usuń opcje i tam musisz to zaptaszkowac i potwierdzic

 

Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

Ilość obserwujących aukcję.

Po co udzielasz tak nie konkretnej odpowiedzi - lepiej wcale takiej nie udzielaj - jak jej nie sprawdzisz czy tak jest.

 

STO RAZY tam sprawdzałem i TAM NIE MA takiej funkcji.

Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

Ilość obserwujących aukcję.

Tego sie nie zaznacza, przynajmniej ja nie musialem. Pewnego dnia Ebay wprowadzilo pokazywanie ilosci obserwujacych.

 

Chyba ze musisz wybrac i wlaczyc licnik odwiedzin (co jest tam jak kolega wyjasnil) aby uaktywnic pokazywanie liczby obserwujacych.

 

Wlasnie zaznaczylem twoja aukcje Numer przedmiotu eBay: 321679710734 jako obserwowana. Sprawdz w "moj Ebay" czy pokazuje ze ktos obserwuje.

 

**************************************
Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

Ilość obserwujących aukcję.

Panowie shaver i entegris - teraz zrozumiałem, że nie wiecie o co ja pytam, a dlatego bo nie widzieliście zdjęcia, które zamieściłem w załączniku POD moim pytaniem 😞 

 

Kolego entegris - tam co piszesz i co teraz dopiero zrozumiałem, że pisał o tym kolega shaver - to włącza się licznik OTWIERAJĄCYCH aukcję, aby pokazywał się POD daną aukcją, co już dawno zrobiłem i się pokazuje - zobacz 🙂

 

Nie ma on żadnego związku z liczbą OBSERWUJĄCYCH aukcję, o którą pytam.

 

Miły kolego entegris - w aukcji o numerze: 321679710734 mam już 27 obserwujących aukcję, co widzę od początku jej wystawienia (to jest od 2 dni) w "Mój eBay" i dlatego nie mogę niestety stwierdzić czy Ty jesteś tym 27-mym 🙂

 

Po ilości tychże (27 w 2 dni) - sądzę, że aukcja i przedmiot na niej wystawiony wielu osobom się podoba i mam nadzieję, że ich przybędzie 🙂

 

Dlatego właśnie chciałem się tym pochwalić w mojej aukcji w miejscu, które wskazałem w zdjęciu POD moim pytaniem na początku wątku.

 

Teraz też zamieszczam zdjęcie w załączniku POD tym postem - do wglądu 🙂

Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

Ilość obserwujących aukcję.

Aaaa, o to chodzi. Nie wiem czy to ktos wie. Na Ebay.com dyskutowano o tym i o ile pamietam to numer obserwujacych pokazuje sie ale nie zawsze i znika zawsze gdy aukcja otrzyma oferte. 

 

 

**************************************
Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

Ilość obserwujących aukcję.

tu jest dyskusja ktora fortunnie wygooglowalem od razu

http://community.ebay.com/t5/Archive-Selling/seeing-the-number-of-watchers-is-not-a-good-thing-for-s...
**************************************
Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

Ilość obserwujących aukcję.

Niestety nic mi ta dyskusja nie dała - dalej nie wiem czy tą funkcję się włącza, a jak tak - to gdzie ?

 

Mam prośbę, abyś dodał sobie do obserwowanych moją aukcję, którą wystawiłem specjalnie dla sprawdzenia czy się w niej pokaże ta informacja, gdyż w niej właśnie nie mam obserwujących.

 

Gdzieś się dowiedziałem, że ta informacja pokazuje się tylko w aukcjach z opcją "Kup Teraz" i dlatego wystawiłem tą właśnie aukcję z tą opcją.

 

Numer aukcji: 321684382902

Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

Ilość obserwujących aukcję.

Tego nie mozna ustawic. To jest generowane przez Ebay. Np. na moich aukcjach kup teraz dwie maja obserwatorow a jedna nie ma. Tak samo jak na "moj Ebay".

 

Aukcje w trybie licytacji "gubia" ten licznik w momencie otrzymania oferty.

Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

Ilość obserwujących aukcję.

Dodalem do obserwowanych i... jest jeden obserwujacy. Czyli masz liczbe oberwujacych wlaczona. Zlozyc oferte? To zobaczysz ze zniknie , chyba ze cos zmienli.
Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź