Ebay usunał mi konto

Witam, sprawa wyglada tak, zarejestrowałem konto na ebayu dobre 10 lat temu, uzywalem je gdzies do roku 2010, pozniej nie korzystalem po prostu. W dniu wczorajszym chcialem sie zalogowac na konto a tu komunikat , ze loginu takiego nie ma, wpisuje mail - nie ma takiego maila. Sprawdzilem historie wpłat na paypalu, patrze pozniej na transakcje , które przeprowadzilem i komentarze które wystawialem a tam zamiast mojej nazwy uzytkownika - cyferki i napis - użytkownik nie jest juz zarejestrowany.

O co chodzi ? dlaczego ebayu ni z gruchy ni z petruchy usunał mi konto ? bo nie korzystalem przez pare lat ?  załozyłem oczywiscie wczoraj juz nowe konto, ale chciałbym odzyskac stare, czy jest to mozliwe ? gdzie mam napisac ? jakis maila do obsługi klienta czy cos ?

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Ebay usunał mi konto

nie znajduje zadnych opcji umozliwiajacych odtworzenie zamknietego konta wiec pozostaje ci raczej tylko kontakt z obsluga klienta
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Ebay usunał mi konto

jak sie z nimi skontaktowac ? jest jakis email ?

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Ebay usunał mi konto

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tu macie  adres siedziby ebay w Polsce do korespondencji znaleziony  na stronie Ministerstwa Sprawiedliwośći

o ile jest  jeszcze aktualny

EBAY POLSKA

RONDO ONZ 1/XXI P

00-124 WARSZAWA

tego adresu  nie  znajdziecie w serwisie piszcie na papierze może wasze roszczenia i skargi wkońcu  znajdą  pozytywne zakończenie a nie tylko wymijajace odpowiedzi od konsultantów

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Ebay usunał mi konto

Witam,                                                                                                                                                                                          Nie musisz łamać regulaminu. Wystarczy ,że nie korzystasz ze swojego konta i to jest wystarczający powód aby je mogli usunąć. Jest to o tyle dziwne i niezrozumiałe. Poza tym jeśli mają przypuszczenia ,że ktoś próbował zalogować się na twoje konto z innego urządzenia jak PC to blokuja konto. W celu weryfikacji zależy jaki kontakt wpisałeś ( telefoniczyny , sms, czy email)  proszą o kontakt z Tobą. Jest numer telefonu do eBay.pl  ale służy tylko do weryfikacji . Trzeba zadzwonić i otrzymujesz za każdym razem kod weryfikacyjny . Wpisujesz kod i konto jest odblokowane. Jest dużo rzeczy , które mogą zadziwić.                                                       Każdy uzytkownik ma możliwość zmiany swojego loginu raz na 30 dni.  Jeśli login można zmienić to również swoją tożsamość można zmieniać i masę innych rzeczy związanych ze swoim kontem. Czytająć regulamin eBay od deski do deski, przeglądając fora w Europie można dużo rzeczy dowiedzieć się . Nasze forum wypada w rankingu bardzo słabo. Na innych trzeba zachować kulturę; Dzień dobry i Do widzenia. Wiadomo ,że regumalminy innych serwisów i prawa konsumenckie bardzo ,ale to bardzo róznią się od naszego.                Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź