anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Do sprzedaców dłużej będących na ebay LUŹNE

Czy wypełniacie, odpowiadacie  na wysyłane ankiety przez ebay.

Skarżycie się, że to be a to cacy albo pracownik udzielił Wam odpowedzi nie takiej jak chcecie albo odesłał Was do obsługi gdzie przemiot wystawiony.

Acha przecież to tylko 3 minuty.

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Do sprzedaców dłużej będących na ebay LUŹNE

kiedys odpowiadalem, a teraz tylko odpowiadam, jak BOK napisze formulowo, albo nie na temat, to wtedy jade po nich, te pytania sa takie same odkad jestem na ebay czyli od 2007 r

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Do sprzedaców dłużej będących na ebay LUŹNE

kiedys odpowiadalem, a teraz tylko odpowiadam, jak BOK napisze formulowo, albo nie na temat, to wtedy jade po nich, te pytania sa takie same odkad jestem na ebay czyli od 2007 r

 

 

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Do sprzedaców dłużej będących na ebay LUŹNE

Wypelniam. Ktos to czyta i moze, moze kiedys bedzie lepiej....

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Do sprzedaców dłużej będących na ebay LUŹNE

ebay jaki jest każdy widzi,znacznie gorszy jest paypal tzn ma jeszcze gorszych pracowników.Na ebay można trafić naprawdę na kompetentnych ludzi którzy wiedzą że oni pracują dla nas a nie my dla nich.Paypal to inna kwestia i zjechałem ich parę razy,więcej nie zamierzam bo widzę że się nic nie zmieniło.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Do sprzedaców dłużej będących na ebay LUŹNE

Sporadycznie wysyłam....dziwne że nie mam ankiety jak jestem wkurzony na admina 😉 Widać wybiórczo podsyłają 😉

 

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Do sprzedaców dłużej będących na ebay LUŹNE

Ja wypełniłem chyba 2 razy pod kątem zmian/poprawek ale chyba więcej tego nie będę robił bo nic nie zostało zrobione.

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź